درب فرفورژه باغ (ورودي


درب فرفورژه باغ (ورودي)

همانطور که ميدانيد، صنعت نرده سازي در ايران پيشرفت بسيار زيادي داشته است و به يک صنعت مجزا تبديل شده است که به صنعت توليد گل نرده و همچنين درب هاي فرفورژه ويلايي معروف است. اين صنعت در ايران پيشينه اي قديمي دارد. در زماني هاي قديم با ريخته گري و همچنين شکل دادن به آهن انواع درب ها از جمله درب هاي ويلايي ساخته مي شد اما امروزه اين کار توسط کارگاه ها و کارخانه هاي بزرگ صنعتي انجام مي شود. در زمان هاي گذشته براي اينکه بتوانند درب هاي حياطي فرفورژه را بسازند ابتدا ميله هاي آهني را در کوره هاي بزرگي قرار مي دادند تا آب شوند و گداخته شوند. اين کار براي ساخت درب هاي ويلايي هم انجام مي شود.

ساخت درب فرفورژه باغ (ورودي)

ساخت درب فرفورژه باغ (ورودي) هم مانند ساخت انواع درب هاي فرفورژه در زمان هاي قديم به طرق مختلفي انجام مي شده است. زماني که فلزات را درون کوره هايي مي ريختند تا آب شوند، با درآوردن آن ها و کوبيدن اين نوع فلزات مقاومت و خشکي آن ها کمتر مي شد و در نهايت امکان جلادهي در آن ها فراهم مي شده است. در نهايت افرادي که در اين زمينه فعاليت مي کنند قادر بودند تا نقش هاي پرپيچ و خمي روي آن ها پياده کنند که از جمله آنها مي توان به طراحي هاي اسليمي اشاره کرد.

در نهايت، فلزاتي که گرام قيمت بودند به آساني بازسازي و به هم متصل مي شدند که با تغيير شکل آن ها در واقع درب فرفورژه باغ (ورودي) از آن ها ساخته مي شد. شايد در گذشته مانند امروز در ساخت اين نوع درب ها تنوع وجود نداشته است اما امروزه با تکنولوژي هاي پيشرفته اي که در اين زمينه وجود دارد، انواع درب فرفورژه باغ (ورودي) فرفورژه در طرح ها و رنگ هاي مختلف ساخته مي شود و به شما اين امکان را ميدهد که طراحي هاي مختلفي براي خود داشته باشيد.

انواع درب فرفورژه باغ (ورودي)

البته انواع درب فرفورژه باغ (ورودي) يکي نيست و شما ميتوانيد انواع مختلفي از آن ها را مشاهده کنيد که در واقع براي ويلاها مورد استفاده قرار مي گيرند. بايد بدانيد که انواع مختلف درب فرفورژه باغ (ورودي) ويژگي هاي متفاوتي دارند و همين هم باعث مي شود که استفاده از آن ها در مناطق مختلف متفاوت باشد.

 

هرآنچه بايد از حفاظ پنجره فرفورژه آهني و مقاوم  بدانيد

همانطور که ميدانيد، درب و پنجره ساختمان براي ورود نور خورشيد و همچنين هواي تازه به داخل خانه ساخته مي شوند. شما هم به طور قطع دوست نداريد که در يک خانه تاريک و متروک و بدون هيچ پنجره اي زندگي کنيد. مشکل اينجاست که اين نوع پنجره ها اما به سارق ها اجازه مي دهند که راهي به داخل خانه ي شما پيدا کنند. اگر شما هم ميخواهيد با خيالي آسوده و با آرامش در خانه خود زندگي کنيد، استفاده از حفاظ پنجره آهني براي شما ضروري است. به خصوص در پنجره هايي که در طبقه اول وجود دارند شما بايد از قفل و حفاظ هاي بسياري استفاده کنيد. در اين بينف حفاظ پنجره فرفورژه آهني و مقاوم يکي از مهم ترين نکاتي است که بايد به آن دقت کنيد.

حفاظ پنجره فرفورژه آهني و مقاوم و نکاتي که بايد بدانيد!

شايد به طور حتم نصب حفاظ پنجره و همچنين نرده براي بالکن از جمله مهمترين بخش هاي حفظ امنيت است. شما بايد براي استفاده از اين حفاظ ها بهترين نوع آن ها را خريداري کنيد. البته نکته اي که بايد در زمينه انتخاب حفاظ پنجره بدانيد اين است که اين نوع حفاظ ها براي نماي بيروني اهميت بسيار زيادي دارند و بسيار مهم هستند. در واقع زيبايي و کيفيت آن دو نکته بسيار مهم در انتخاب اين نوع حفاظ هاست. حفاظ پنجره فرفورژه آهني و مقاوم هم نکته اي است که بايد پيش از خريد حفاظ آن را بدانيد.

نصب حفاظ پنجره چگونه است؟

شما بايد بتوانيد انواع جوش هاي آرگوني  , آلومنيومي و همچنين کربن دي اکسيد را در اين زمينه شناسايي کنيد چرا که اين جوش ها براي نصب نرده حفاظ پنجره آهني مورد استفاده قرار مي گيرند. ممکن است که جوش هايي که در اين بخش انجام مي شوند با جوش هاي ناجور بد فرم ديده شود. اين نوع جوشکاري ها مهارت هاي بسياري را مي طلبد. نصب حفاظ پنجره ميتواند با حفاظ پنجره فرفورژه آهني و مقاوم نيز بررسي شود.

براي مشاوره با کارشناسان فرفورژه آنلاين تماس باشيد

 

منبع : خبرگزاري ايسنا

 

 

نرخ طلاي 18 عيار در بازار چگونه تغيير مي کند


نرخ طلاي 18 عيار در بازار چگونه تغيير مي کند

در شرايط کنوني تغييرات نرخ طلاي 18 عيار در بازار براي بسياري از مردم عادي و دست اندرکاران بازار طلا و سکه از اهميت ويژه اي برخوردار است.

بسياري از سرمايه گذاران و صاحبان کسب و کار به صورت آنلاين و روزانه نرخ طلا و سکه بويژه نرخ طلاي 18 عيار را در بازار پيگيري مي کنند. اين گروه نوسانات اقتصادي و يا به عبارت ديگر اوضاع اقتصادي آينده را از روي تغييرات نرخ طلا در بازار پيش بيني مي کنند.

به گزارش روزنامه اقتصادي فرصت امروز اما نرخ طلا در بازار چند شاخص مهم دارد. نرخ طلاي 18 عيار، نرخ طلاي 24 عيار، نرخ جهاني طلا و نرخ سکه شاخص هايي هستند که معمولا توسط اين گروه از افراد پيگيري مي شوند.

نرخ طلاي 24 عيار به اين دليل مهم است که نرخ جهاني طلا که به انس اعلام مي شود بر اساس عيار 24 است. براي مثال وقتي گفته مي شود نرخ جهاني طلا امروز 1300 دلار براي هر انس است، منظور اين است که قيمت هر گرم طلاي 24 عيار در جهان امروز 41.8 دلار است(هر انس طلا برابر 31.103 گرم است). بنابراين با توجه به نرخ دلار در بازار مي توان براحتي به نرخ هر گرم طلاي 24 عيار رسيد و يا بالعکس بر اساس نرخ ريالي طلاي 24 عيار و نرخ جهاني طلا مي توان به نرخ دقيق دلار دست پيدا کرد.

بنابراين پيگيري نرخ جهاني طلا و پيش بيني روند آن در آينده از شاخص هاي مهم به حساب مي آيد که بايد همواره توسط افراد رصد شود.

اما نرخ طلاي 18 عيار نيز بسيار مهم است زيرا در کشور ما خريد و فروش طلا بر مبناي طلاي 18 عيار است. يعني طلاهاي موجود در بازار که توسط طلافروشان و جواهرفروشان عرضه مي شود طلاي 18 عيار است. بنابراين همه ذينفعان بازار طلا اعم از فروشندگان، سازندگان، خريداران و ... بايد مظنه نرخ طلاي 18 عيار در بازار را بدانند. در شرايطي که نرخ ارز در بازار نوسان دارد و يا نرخ جهاني طلا متغير است همه دست اندرکاران بايد روزانه و در گاهي اوقات به لحظه نرخ طلاي 18 عيار را بدانند تا بتوانند به فعاليت خود ادامه دهند و مبادله اي عادلانه در بازار رقم بخورد.

براي راحتي کار فرمولهايي در اين خصوص در نظر گرفته شده است که براحتي مي توان از روي آنها به نرخ طلاي 18 عيار در بازار ايران رسيد. يکي از معروفترين اين فرمولها به شرح زير است:

نرخ يک اونس طلا ضرب در نرخ يک دلار تقسيم بر 9.5742  = مظنه طلاي ايران.

  مثال: نرخ يک انس طلا 1334 دلار و  نرخ يک دلار 12900 تومان، نرخ طلاي 18 عيار چقدرمي شود؟

1334 دلار*12900 تومان تقسيم بر 9.5742 = 1797393 تومان (مظنه ايران)

تغييرات نرخ سکه نيز که رابطه مستقيم با نرخ طلا و نرخ دلار دارد از اهميت ويژه اي برخوردار است و معمولا توسط افراد رصد مي شود.

وزن يک سکه بهار آزادي يا سکه طرح جديد(طرح امامي) برابر 8.133 گرم. عيار طلاي بکار رفته در ساخت سکه نيز طلاي 24 عيار يا همان عيار 900 است. براي محاسبه نرخ واقعي يا نرخ تئوريک سکه کافيست نرخ جهاني طلا را بدانيم و آنرا در وزن طلاي هر سکه يا همان 8.133 گرم ضرب کنيم و عدد حاصل شده نرخ دلاري يک سکه را مشخص مي کند. براي بدست آوردن نرخ ريالي کافيست نرخ دلار را به ريال در عدد مربوطه ضرب کنيم تا به ارزش واقعي که در واقع همان ارزش وزن طلاي بکار رفته در ساخت يک سکه است را بدست بياوريم. البته معمولا 5000 تومان تا 7000 تومان نيز به عنوان حق ضرب سکه به عدد مربوطه اضافه مي کنند.

اما معمولا نرخ سکه در بازار يعني همان نرخي که در بازار براي خريد و فروش سکه پرداخت مي شود بيشتر از اين رقم است. دليل اين امر عرضه و تقاضاي سکه است. بسيار از اوقات در شرايطي که عرضه ثابت است ميزان تقاضا براي سکه بيشتر مي شود به دليل مناسبتها و يا در شرايط تورمي که افراد مي خواهند ارزش پول خود را حفظ کنند. يا در شرايطي که افراد پيش بيني مي کنند نرخ جهاني طلا در آينده افزايش خواهد يافت و يا پيش بيني مي کنند نرخ دلار در آينده قرار است افزايش يابد اقدام به خريد سکه مي کنند و اين افزايش تقاضا منجر به افزايش نرخ سکه در بازار مي شود. در اين شرايط اصطلاحا گفته مي شود نرخ سکه داراي حباب است.

 

چرا بايد سايبان هاي جمع شونده منصف https://sayehban.co/ براي خانه خود خريداري کنيد


چرا بايد سايبان هاي جمع شونده  منصف  https://sayehban.co/   براي خانه خود خريداري کنيد

 

دلايل زيادي وجود دارد که بايد خريد سايبان جمع شونده براي خانه خود را در نظر بگيريد. بر خلاف سايبان هاي ثابت ، سايبان هاي جمع شونده به شما اين امکان را مي دهند که هم از سايه و هم از نور آفتاب لذت ببريد ، زيرا با فشار ساده يک دکمه يا چرخاندن دسته ، مي توانيد آنها را گسترش داده و جمع کنيد. بعلاوه ، سايبان هاي جمع شونده را مي توان به آساني جمع کرد و براي محافظت در برابر طوفان و آب و هواي زمستاني محصور کرد ، که اين ويژگي مي تواند طول عمر آنها را در مقايسه با سايبان هاي ثابت که در تمام طول سال بيرون مي مانند ، افزايش دهد.

 

علاوه بر قابليت باز شدن و جمع شدن ، دلايل ديگري نيز وجود دارد که سايبان هاي جمع شونده را براي خانه خود در نظر بگيريد. به عنوان مثال ، آنها مي توانند به بهبود بهره وري انرژي کمک کنند. در طول روز به خانه خود و تمام نور خورشيد که از پنجره هاي شما تصفيه مي کند فکر کنيد. حتي با استفاده از پرده يا پرده ، نور خورشيد همچنان به بيرون پنجره شما وارد شده و باعث مي شود گرما به خانه شما منتقل شود. با نصب سايبان هاي جمع شونده ، مي توانيد ميزان نور خورشيد را که به پنجره هاي شما مي رسد ، کاهش دهيد ، ميزان انتقال حرارت ايجاد شده را به حداقل برسانيد ، بار زيادي از سيستم تهويه مطبوع خود برداريد و به طور بالقوه مقداري از هزينه هاي قبوض آب و برق را ذخيره کنيد.

 

اگر علاقه مند به خريد سايبان جمع شونده براي خانه خود هستيد ، به https://sayehban.co/  مراجعه کنيد. ما بزرگترين توليد کننده سايبان هاي متحرک سفارشي در ايالات متحده هستيم و مفتخريم که بزرگترين پارچه انتخابي در صنعت را ارائه مي دهيم که شامل بيش از 180 رنگ و طرح است. علاوه بر اين ، سايبان هاي ما از مواد با دوام مانند پارچه مصنوعي و قابهاي فولادي محکم تشکيل شده است ، بنابراين مي توانيد مطمئن باشيد که دوام دارند. براي کسب اطلاعات بيشتر با سايبان برقي منصف   تماس بگيريد و يکي از کارشناسان آگاه ما در اين زمينه خوشحال خواهد شد که به شما کمک کند.

منبع :

http://mcdonaldauto.ning.com/profiles/blogs/3053623:BlogPost:7978232

https://faizan12.mystrikingly.com/blog/td-border-1px-solid-ccc-br-mso-data-placement-same-cell

https://www.onfeetnation.com/profiles/blogs/6595159:BlogPost:23280829

 

 

 

https://www.mixcloud.com/sayehban554/

https://www.mightycause.com/user/9h0xhg/

https://disqus.com/by/mcadefensenow55/

https://setiweb.ssl.berkeley.edu/beta/team_display.php?teamid=2339648

http://bioimagingcore.be/q2a/user/sayehban554

https://www.eduvision.edu.pk/counseling/index.php?qa=user&qa_1=sayehban554

https://letterboxd.com/sayehban554/

 

 

چرا بايد سايبان هاي جمع شونده منصف https://sayehban.co/ براي خانه خود خريداري کنيد


چرا بايد سايبان هاي جمع شونده  منصف  https://sayehban.co/   براي خانه خود خريداري کنيد

 

دلايل زيادي وجود دارد که بايد خريد سايبان جمع شونده براي خانه خود را در نظر بگيريد. بر خلاف سايبان هاي ثابت ، سايبان هاي جمع شونده به شما اين امکان را مي دهند که هم از سايه و هم از نور آفتاب لذت ببريد ، زيرا با فشار ساده يک دکمه يا چرخاندن دسته ، مي توانيد آنها را گسترش داده و جمع کنيد. بعلاوه ، سايبان هاي جمع شونده را مي توان به آساني جمع کرد و براي محافظت در برابر طوفان و آب و هواي زمستاني محصور کرد ، که اين ويژگي مي تواند طول عمر آنها را در مقايسه با سايبان هاي ثابت که در تمام طول سال بيرون مي مانند ، افزايش دهد.

 

علاوه بر قابليت باز شدن و جمع شدن ، دلايل ديگري نيز وجود دارد که سايبان هاي جمع شونده را براي خانه خود در نظر بگيريد. به عنوان مثال ، آنها مي توانند به بهبود بهره وري انرژي کمک کنند. در طول روز به خانه خود و تمام نور خورشيد که از پنجره هاي شما تصفيه مي کند فکر کنيد. حتي با استفاده از پرده يا پرده ، نور خورشيد همچنان به بيرون پنجره شما وارد شده و باعث مي شود گرما به خانه شما منتقل شود. با نصب سايبان هاي جمع شونده ، مي توانيد ميزان نور خورشيد را که به پنجره هاي شما مي رسد ، کاهش دهيد ، ميزان انتقال حرارت ايجاد شده را به حداقل برسانيد ، بار زيادي از سيستم تهويه مطبوع خود برداريد و به طور بالقوه مقداري از هزينه هاي قبوض آب و برق را ذخيره کنيد.

 

اگر علاقه مند به خريد سايبان جمع شونده براي خانه خود هستيد ، به https://sayehban.co/  مراجعه کنيد. ما بزرگترين توليد کننده سايبان هاي متحرک سفارشي در ايالات متحده هستيم و مفتخريم که بزرگترين پارچه انتخابي در صنعت را ارائه مي دهيم که شامل بيش از 180 رنگ و طرح است. علاوه بر اين ، سايبان هاي ما از مواد با دوام مانند پارچه مصنوعي و قابهاي فولادي محکم تشکيل شده است ، بنابراين مي توانيد مطمئن باشيد که دوام دارند. براي کسب اطلاعات بيشتر با سايبان برقي منصف   تماس بگيريد و يکي از کارشناسان آگاه ما در اين زمينه خوشحال خواهد شد که به شما کمک کند.

منبع :

http://mcdonaldauto.ning.com/profiles/blogs/3053623:BlogPost:7978232

https://faizan12.mystrikingly.com/blog/td-border-1px-solid-ccc-br-mso-data-placement-same-cell

https://www.onfeetnation.com/profiles/blogs/6595159:BlogPost:23280829

 

 

 

https://www.mixcloud.com/sayehban554/

https://www.mightycause.com/user/9h0xhg/

https://disqus.com/by/mcadefensenow55/

https://setiweb.ssl.berkeley.edu/beta/team_display.php?teamid=2339648

http://bioimagingcore.be/q2a/user/sayehban554

https://www.eduvision.edu.pk/counseling/index.php?qa=user&qa_1=sayehban554

https://letterboxd.com/sayehban554/

 

 

آموزش طراحي لباس


آموزش طراحي لباس

 

آموزش طراحي لباس  پس از اين دوره ، تعدادي از خانه هاي طراحي شروع به استفاده از هنرمندان طراحي لباس براي ايجاد الگوهاي لباس کردند. الگوها در اختيار مشتري قرار مي گيرد و در صورت تمايل مي تواند آنها را سفارش دهد. در اين دوره بود که به جاي سيستم قبلي که در آن لباس هاي کامل دوخته مي شد ، سنت الگو معرفي شد و سپس دوخت شروع شد

 

 

آموزش طراحي لباس پوشاک يکي از مواردي است که از گذشته تا به امروز مورد نياز است و به مرور زمان مي تواند وجود داشته باشد. همانطور که در حال حاضر يک لباس خاص براي هر گروه سني و اندازه وجود دارد. طراحي لباس نوزاد ، طراحي لباس عروس ، طراحي لباس شنا ، طراحي لباس تجاري ، طراحي مانتو ، طراحي لباس ورزشي ، طراحي لباس فيلم و طراحي لباس تئاتر و ... اين را تاييد مي کنم. بنابراين ، با تحصيل در زمينه اي مرتبط با طراحي لباس و لباس ، بيش از گذشته حضور خواهيد داشت و وضعيت مد در جهان دائما در حال بهبود است.

 

آموزش طراحي لباس  بنابراين ، نه تنها در ايران ، بلکه در کل جهان ، علاقه مشتاق مشتريان در اين زمينه جلب شده است. و فقط براي کساني که در اين زمينه تجربه و استفاده مي کنند ، هميشه يک بازار کار معتبر و واقعاً خوب براي آموزش طراحي لباس براي معمار آينده که به طراحي ، طراحي لباس و طراحي جلد علاقه دارد ، وجود دارد.

با گذشت زمان ، مفهوم طراحي مد به موارد ديگري مانند لوازم جانبي جواهرات مد ، کيف ، کفش و غيره تبديل شد. آموزش طراحي لباس در آموزش طراحي لباس يکي از اين موارد است. طراحي لباس را مي توان هنر خلق لباس تعريف کرد. در واقع ، طراحي مد با طراحي لباس فاصله دارد. طراحي مد جديد به يک صنعت تمام عيار تبديل شده است و به عنوان يک گزينه شغلي در سراسر جهان پذيرفته شده است. به غير از طراحي ، تعدادي از گزينه هاي شغلي ديگر نيز وجود دارد که در طول زمان در صنعت ظاهر شده است.

 

 

زمينه طراحي لباس

آموزش طراحي لباس  ريشه هاي طراحي مد به سال 1826 برمي گردد. اعتقاد بر اين است که چارلز فردريک اولين طراح مد جهان از سال 1826 تا 1895 بوده است. او بود که سنت خانه هاي مد را آغاز کرد و با خود گفت که چه نوع لباسي براي آنها مناسب است.

.

 

پاريس پايتخت مد است

کلاس طراحي لباس در آغاز قرن بيستم ، تحولات جديد مد در پاريس رخ داد و از آنجا به ساير نقاط گسترش يافت. قبل از سفر به ديگر نقاط جهان ، طرح هاي جديد لباس را مشاهده کرده ايد. متولد پاريس. به عبارت ديگر ، پاريس به عنوان پايتخت مد ظاهر شد. در اواسط قرن بيستم ، توليد لباس هاي روزمره آغاز شد. توليد بيشتر افزايش يافت و مردم شروع به انتخاب لباس هاي بيشتر کردند. در اواخر قرن بيستم ، آگاهي از مد در بين مردم افزايش يافت و به جاي تکيه بر روند بازار ، آنها شروع به انتخاب لباس براي خود بر اساس راحتي و استايل خود کردند.

 

 

در آموزش طراحي لباس چه مي گذرد؟

کلاس طراحي لباس  همانطور که گفته شد ، طراحي لباس به طور گسترده به عنوان يک گزينه شغلي پذيرفته شده است و بنابراين به شغلي شاد و سودآور نياز دارد. طراحي لباس در حال حاضر يک صنعت 3000 دلاري در جهان است و روز به روز در حال پيشرفت است. آموزش طراحي لباس و طراحي مد در سراسر جهان گسترش يافته است و من هر دوره آموزشي طراحي لباس را در زمينه هاي مختلف ارائه کرده ام تا وارد بازار جذاب و پرسود مد شوم. تعداد دانشجوياني که طراحي لباس را حرفه اي جدي مي دانند و در دوره هاي مشابه آموزش طراحي لباس شرکت کرده اند ، در طول اين سالها افزايش يافته است.

 

کلاس طراحي لباس  تفاوت بين طراحي مد جديد و طراحي مد در گذشته

يک تخصص جديد در طراحي مد وجود دارد و هر دوره آموزشي خدمات متفاوتي از لباس هاي مختلف ارائه مي دهد. چندين گزينه براي انتخاب طراح لباس وجود دارد ، از جمله لباس زير ، لباس شنا ، لباس زنانه ، لباس عروس ، لباس کودکان ، لباس مردانه ، کفش ، کيف هاي دستي و ... تعداد زيادي فرصت شغلي براي آنها ، از جمله کار در آموزش و پرورش. طرح. آنها همچنين در آموزش طراحي لباس با شرکت هاي پوشاک جديد و خانه هاي مد همکاري مي کنند. آنها همچنين ممکن است متناسب با سليقه بازار انبوه در منسوجات شرکت کنند. ساير گزينه هاي شغلي طراحان لباس ممکن است در فروشگاه هاي تخصصي ذکر شود.

 

نکته:

کلاس طراحي لباس  پيشرفت هايي در طراحي مد ايجاد شده است تا مسيرهاي شغلي ديگري مانند مدل مو ، آرايشگاه ، آرايشگاه ، مشاوران مد ، عکاسان مد ، وبلاگ نويسان و موارد ديگر را ايجاد کند.

 

يکي ديگر از تغييرات مهم که در صنعت طراحي لباس در چند وقت اخير اتفاق افتاده ، افزايش استفاده از رايانه و فناوري است. افزونه بسته نرم افزاري طوري طراحي شده است که به راحتي و به سرعت در طراحان طراحي و ساير موارد توليد لباس به طراحان دسترسي پيدا کند ، به طوري که در آموزش طراحي لباس جانبازان خود به طور کلي با آن آشنا شويد.

 

کلاس طراحي لباس  طراحي لباس نيز به عنوان يک تجارت رشد کرده است. طراحان نه تنها در زمان خود بلکه در سطح بين المللي نيز مشهور شدند. تعداد نمايشگاه ها و شرکت هاي مد در موارد جديد به طور چشمگيري افزايش يافته است. با يادگيري طراحي لباس هاي معتبر مانند مدرسه جانبازان خود ، از be استفاده کنيد.

منبع :

https://www.driveing.ir/%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D9%84%D8%A8%D8%A7%D8%B3/

 

 

حفاظ پنجره فرفورژه ساده و شيک و زيبا همچنين ايمن


حفاظ پنجره فرفورژه ساده و شيک و زيبا همچنين ايمن

حفاظ پنجره فرفورژه خانه شما مي تواند امنيت خانه را رقم بزند. در خانه هايي که در طبقات اول هستند يا خانه هاي ويلايي و مسکوني شرط اول اين است که از طريق نرده حفاظ پنجره فرفورژه ايمني خانه را فراهم کند. نکته اي که بايد در هنگام خريد نرده حفاظ پنجره فرفورژه براي خود در نظر داشته باشيد اين است که اين نرده قرار است در برابر سارقين از اموال شما دفاع کند. براي اينکه حفاظ پنجره فرفورژه برنده ميدان باشد بايد از  کيفيت عالي برخوردار باشد. شما با در نظر گرفتن بهترين متريال و همچينن رعايت مسائل امنيتي در ساخت نرده پنجره مي توانيد با خيال راحت خانه خود را ترک کرده بدون استرس و به مسافرت برويد.

در صورتي که نرده حفاظ پنجره فرفورژه شما تنها چند تکه تيغه اهني باشد که در کنار هم جوش خورده است و هيچ استانداري براي ساخت ان در نظر گرفته نشده است بايد به شما  هشدار بدهيم که سارقين به راحتي مي توانند از طريق اين نرده حفاظ پنجره فرفورژه ها به سادگي وارد خانه شوند.

براي داشتن نرده حفاظ پنجره فرفورژه ايمن و مقاوم بايد تمامي جنبه هاي امنيتي در نظر گرفته شود. از جمله مهمترين نکته اي که بايد براي ساخت نرده حفاظ پنجره فرفورژه در نظر گرفت اين است که عرض بين تيغه هاي ساخته شده در نرده حفاظ پنجره فرفورژه بايد مقدار معين و استانداري باشد که سارقين نتوانند سر خود را بين اين تيغه ها جاي دهند. همچنين نکته ديگري که بايد در نظر داشته باشيد اين است که استفاده از متريال کيفيت و مرغوب با در ساخت حفاظ پنجره فرفورژه سبب مي شود تا ماندگاري بالايي داشته باشد و در برابر نور آفتاب و گرد وغبار و ساير شرايط محيطي، رنگ از بين نرود و زود کهنه و فرسوده نشود.

براي اينکه جنبه هاي امنيتي براي ساخت حفاظ پنجره فرفورژه رعايت شود و همچنين جنبه هاي زيبايي شناختي نرده محافظ پنجره نيز لحاظ شود کافيست با شرکت فرفورژه آنلاين تماس گرفته و يکي از اين حفاظ هاي زيبا فرفورژه يا نرده حفاظ استيل يا نرده حفاظ ساده و مدرن و کلاسيک و همچنين سلطنتي را براي خود برگزينيد.

 

نرده بالکن فرفورژه براي امنيت بيشتر

يکي از انواع نرده هايي که امروزه حتي به عنوان نرده ديوار هم مورد استفاده قرار مي گيرد نرده بالکن فرفورژه فرفورژه است. شما ميتوانيد از انواع مختلفي از اين نرده بالکن فرفورژه استفاده کنيد البته اين نوع نرده ها ميتوانند با توجه به آنچه که شما در نظر داريد متفاوت باشند. بعضا براي شما هم پيش آمده است که ساختمان هايي را ديده ايد که مي تواند به شما الهامات و ايده هايي در زمينه انتخاب نرده مورد نظر شما را بدهند. دقت داشته باشيد که اين کار در واقع براي شما به عنوان يک فرد مبتدي در اين زمينه کار آساني نخواهد بود و اگر شما اطلاعات کافي را در اين زمينه نداشته باشيد دچار مشکلاتي خواهيد شد.

 

درب فرفورژه پارکينگ و حياط زيبايي را به ساختمان شما دعوت مي کند.

 

درب فرفورژه پارکينگ اولين عنصر دکوراتيوي است که ببينده به ان مي نگرد. در واقع وجود درب فرفورژه پارکينگ شيک و مدرن سبب مي شود تا ارزش و نماي خانه شما نيز بيش از پيش زيبا تر جلوه کرده و باارزش تر شود. در صورتي که در کوچه قدم بزنيد و نگاهي به درب فرفورژه پارکينگ ساختمان ها بياندازيد متوجه مي شويد که وجود درب پارکينگ خاص و زيبا چقدر روي ديد شما و نماي خانه موثر است.

با وجود درب فرفورژه پارکينگ خاص و مدرن مي توانيد خانه خود را به يک نماد در کوچه تبديل کنيد. درب فرفورژه پارکينگ در طرح ها و مدل هاي مختلفي موجود است که شما مي توانيد هر يک از طرح هاي زيبا و خاصي را که دوست داريد براي خود داشته باشيد مانند : درب ليزري براي اين امر کافيست تصوير درب فرفورژه پارکينگ مورد نظر را به کارشناسان فروش ما در فرفورژه آنلاين بفرستيد.

درب حياط خانه در طرح هاي فرفورژه يا درب فرفورژه پارکينگ طرح چوب و همچنين درب فرفورژه پارکينگ و درب ليزري درب حياط و درب پارکينگ مدرن و کلاسيک و همچنين درب فرفورژه پارکينگ جنوبي يا شمالي و يا درب فرفورژه پارکينگ ويلايي يا خانه باغ و تک لنگه و يا درب پارکينگ دولنگه يا سه لنگه و... تقسيم مي شود.

فرفورژه آنلاين با نيم قرن تجربه در زمينه ساخت انواع محصولات فلزي و همچنين کسب حداکثري رضايت مشتريان توانسته است جايگاه ويژه و قابل قبولي را براي خود رقم بزند.

 

 

منبع : خبرگزاري ايسنا

دوربين مدار بسته ديجيتال و آنالوگ / ميزان برق مصرفي دوربين هاي مدار بسته


 

دوربين مدار بسته ديجيتال و آنالوگ /  ميزان برق مصرفي دوربين هاي مدار بسته

 


با توجه به بيشمار بودن مدل هاي دوربين مداربسته ي موجود در بازار بسيار سخت مي شود تصميم گرفت که کدام نوع يا کدام برند از دوربين مداربسته مي تواند به طور کامل پاسخگوي نياز هاي شما باشد. در امنيت ?? ما افتخار مي کنيم که بتوانيم در تصميم گيري در باره ي سيستم حفاظتي مورد نياز و حفظ امنيت هر چه بيشتر به شما کمک کنيم .
يکي از سوالاتي که شما عزيزان به دفعات از ما مي پرسيديد اين است که آيا با توجه به قيمت بالاي دوربين هاي ديجيتال استفاده از آن ها به صرفه است يا نه؟

تفاوت بين نظارت آنالوگ و ديجيتال چيست؟

دوربين هاي مدار بسته آنالوگ تصاوير را به يک ضبط کننده ديجيتال ارسال مي کنند که ويدئو را به يک فرمت ديجيتال تبديل مي کند. براي مشاهده ويديوبايد به DVR يک مانيتور يا روتر(مودم) وصل شود تا از طريق يک شبکه داخلي براي دسترسي از راه دور ارسال شود.
دوربين هاي مدار بسته ديجيتال تصاوير را با يک فرمت ديجيتال ضبط مي کنند، بنابراين فرآيند تبديل لازم نيست. داده هاي ديجيتال از طريق شبکه موجود به يک ضبط کننده ويدئوي اختصاصي فرستاده مي شود و از راه دور قابل دسترسي است.

 

مزاياي سيستم هاي دوربين مدار بسته ديجيتال

کيفيت نظارت تصويري عالي

دوربين هاي IP تصويري با وضوح بسيار بالاتر از دوربين هاي آنالوگ ارائه مي کنند. حتي بهترين دوربين هاي آنالوگ نمي توانند کيفيت تصوير دوربين هاي ديجيتال را ارائه دهند.

سيم کشي را در سيستم دوربين مدار بسته کاهش مي دهد

هنگامي که از دوربين ديجيتال استفاده مي کنيم، زحمت سيم کشي به کمترين مقدار خود مي رسد. دوربين هاي IP فقط بايد به يک سوئيچ شبکه يا شبکه بي سيم متصل شوند که سيگنال ها را به NVR انتقال مي دهد. به اين ترتيب شما مي توانيد دوربين هاي بيشتري را بدون محدود کردن تعداد پورت هاي موجود در NVR خود نصب کنيد.
دوربين هاي IP که از يک سوئيچ شبکه POE استفاده مي کنند نياز به منبع تغذيه جداگانه را حذف مي کنند.

براي استعلام  قيمت دوربين مداربسته مي توانيد به وبسايت شرکت مهر تجارت مراجعه کنيد يا با شماره 02167958 تماس بگيريد.

انتقال امن و مطمئن

در دوربين هاي مداربسته ي ديجيتال نويز بسيار کمتر از دوربين هاي آنالوگ است. اکثر سيستم هاي دوربين مدار بسته ديجيتال داراي رمزگذاري داخلي هستند که امکان دسترسي غيرمجاز به ويديوهاي ضبط شده شما را از بين مي برد.

پوشش کافي

به طور معمول دوربين هاي ديجيتال سه برابر بيشتر از دوربين هاي آنالوگ پوشش تصويري دارند
دسترسي از راه دور به سيستم نظارت
دسترسي از راه دور دوربين هاي IP به مردم در حالي که در تعطيلات و يا در خارج از کشور کار مي کنند، آرامش مي بخشد. نه تنها امکان مشاهده فيلم وجود دارد، بلکه شما مي توانيد جهت چرخش دوربين را از يک مکان از راه دور کنترل کنيد.

تجزيه و تحليل فيلم دقيق

دوربين هاي مداربسته ي ديجيتال توانايي تجزيه و تحليل تصوير را دارا مي باشند مانند تشخيص چهره ، تشخيص حرکت ، ايجاد حصار مجازي و …..
سيستم هاي دوربين مدار بسته آنالوگ در کل به عنوان يک سيستم قديمي از سيستم هاي امنيتي در نظر گرفته مي شوند، دوربين مداربسته ديجيتال در همه ي زمينه ها نسبت به دوربين هاي آنالوگ برتري دارند حتي هزينه ها .

اگر شما از دوربين هاي مداربسته ي آنالوگ استفاده مي کنيد به به شما پيشنهاد مي کنيم براي افزايش هرچه بيشتر امنيت خود همين حالا به سمت استفاده از دوربين هاي ديجيتال روي بياوريد .

بيشتر بخوانيد: بهترين برند دوربين مداربسته حال حاضر در ايران هايک ويژن است.   نمايندگي هايک ويژن

  hikvision

محاسبه برق مصرفي دوربين هاي مدار بسته

ميزان برق مصرفي دوربين هاي مدار بسته: ميزان برق مصرف شده دوربين مدار بسته به

چه عواملي بستگي دارد؟

?- قدرت ديد درشب يا IR: با توجه بميزان قدرت و نوع آنها نياز به برق دارند.

?-نوع چيپ تصوير دوربين مدار بسته: چيپهاي تصوير CCD مصرف برقي به مراتب بالاتر از

چيبهاي CMOS دارند.

?-ثابت بودن ويا گردان بودن در دوربين هاي مدار بسته: در دوربينهاي مدار بسته گردان

علاوه بر برق مصرفي در چيپ تصوير و IR براي گردش دوربين نيز به برق نياز خواهد

داشت.

ميزان برق مصرفي هر دوربين:

ميزان برق مصرفي دوربين هاي مدار بسته با احتساب ديد درشب تا ?? متر و چيپ تصوير

CMOS معمولا زير ? وات است. ميزان مصرف دوربين هاي با همان مشخصات و با چيپ

CCD حداکثر ??? وات خواهد بود. در دوربينهاي گردان با توجه به نياز به مدار الکتريکي

مصرف برق دوربين به مراتب بالاتر خواهد بود و ميتواند بين ?? تا ?? وات با توجه به نوع

و سرعت موتور مصرف برق داشته باشد. توجه داشته باشيد که در حالت ثابت مصرف برق

دوربين هاي گردان تفاوت چنداني با دوربين هاي ثابت ندارد.

اگر نياز به خدمات    نصب دوربين مداربسته تهران  داريد مي توانيد با شماره 02167958 تماس بگيريد.

جريان مصرفي هر دوربين مدار بسته:

دوربينهاي ثابت معمولا ?? ولت هستند و از آنجا که توان مصرفي آنها در بيشترين حالت

بين ? تا ?? وات خواهد بود در دوربينهاي گردان دوربين معمولا ?? ولت خواهد بود و

ميزان جريان مصرفي آن در بيشترين حالت از ? آمپر تجاوز نخواهد کرد.

متراژ کابل کشي:

در هنگام کابل کشي براي مسافت هاي طولاني بايد به سطح مقطع کابل مصرفي نيز توجه

کنيد. زيرا اگر سطح مقطع کابل کم باشد منجر به افت ولتاژ درطولسيم ميشود و ولتاژ

کافي به دوربينها و تجهيزات نميرسد. همچنين از کابل هايي با کيفيت مناسب استفاده

نماييد که جنس آنها معمولا تمام مس يا آلياژي از مس و آلومينيوم يا … است. همچنين

استفاده از آدابتورهاي با کيفيت را نيز فراموش نکنيد و از نوع ارزان قيمت آن استفاده

نماييد زيرا معمولا ولتاژ و آمپر درج شده بر روي آنان واقعي نيست.

 

چگونه يک شبکه کامپيوتري براي فروشگاه هاي عطر خود ايجاد کنيم


چگونه يک شبکه کامپيوتري براي فروشگاه هاي عطر خود ايجاد کنيم

زيرساخت شبکه رايانه اي شما ستون فقرات تجارت شما است. تمام دستگاه ها ، برنامه ها ، نرم افزارها و بيشتر کارهاي شما توسط شبکه رايانه شما پشتيباني يا ساخته مي شوند. خدمات شبکه کامپيوتري نيز مي تواند براي تسريع کار به شما کمک کند. شرکت هايي هستند که به خدمات شبکه مي پردازند. شرکت ارائه دهنده خدمات شبکه مي تواند همه چيز را براي شما به سرعت پياده سازي کند و در صورت بروز مشکل به شما خدمات پشتيباني ارائه کند. بنابراين ، برنامه ريزي ، طراحي ، خريد سخت افزار و امنيت شبکه رايانه اي کسب و کار بايد از اولويت هاي مهم کسب و کار شما باشد.

 

براي ايجاد يک شبکه رايانه اي براي فروشگاه هاي عطر خود ، بايد موارد زيادي را در نظر بگيريد. اجراي کارآمد يک شبکه رايانه اي در يک محيط تجاري با راه اندازي شبکه خانگي يا يک مغازه يا يک سايت فروش عطر بسيار متفاوت است. طراحي شبکه تجاري داراي درجه بالايي از پيچيدگي و چالش هاي امنيتي است. در حالي که نوع شبکه براي مشاغل شما به نياز شما بستگي دارد اما اجزاي شبکه رايانه اي شما ثابت خواهند ماند.

 

در اينجا ليستي از دستگاه هاي مورد نياز براي راه اندازي شبکه رايانه اي براي مشاغل شما آورده شده است:

 

 • مودم
 • روتر
 • ديواره آتش
 • تعويض
 • کابل LAN / کابل پچ
 • نقطه دسترسي
 • تکرار کننده
 • پچ پنل

 

در اينجا يک نمونه راه اندازي شبکه کسب و کار کوچک به طور معمول آورده شده است:

v14_1jr0.png

اتصال اينترنت

و در اينجا توضيحاتي در مورد راه اندازي ساده شبکه دفتر ارائه شده است: اتصال اينترنت از طريق کابل ISP (ارائه دهنده خدمات اينترنت) شما انجام مي شود. اين کابل به روتر شما متصل مي شود. ديوار آتش ترافيکي را که از طريق کابل منتقل مي شود فيلتر مي کند و سپس به يک سوئيچ متصل مي شود. سپس تمام دستگاه هاي شبکه شما با اتصال به آن سوييچ به اينترنت دسترسي پيدا مي کنند.

 

حال ، بياييد جزئيات هر يک از دستگاه هاي شبکه را بررسي کنيم. ما به جزئيات فني نمي پردازيم ، بلکه به مواردي که بايد بدانيد براي انتخاب تجهيزات مناسب براي طراحي و راه اندازي بهترين شبکه ممکن براي مشاغل خود توجه خواهيم کرد.

اجزاي اصلي سخت افزار شبکه رايانه اي مغازه

مودم

يک مودم ، مخفف modulator-demodulator ، يک جز hardware سخت افزاري در شبکه شما است که به رايانه و ساير دستگاه هاي شما کمک مي کند تا با اينترنت وصل شوند. اين دستگاه داده هاي ديجيتالي را که کامپيوتر درک مي کند به داده هاي آنالوگ تبديل مي شود که از طريق کابل منتقل مي شود.

مودم هايي که معمولاً مي بينيد به احتمال زياد مودم هاي کابلي پشتيباني کننده از DOCSIS (Data Over Cable Service Interface Specification) هستند که براي انتقال اينترنت از طريق کابل هاي فيبر کواکسيال ترکيبي استفاده مي شود. به اين ترتيب مي توانيد تلويزيون ، اينترنت کابلي ، خط تلفن ديجيتال را از طريق همان کابل دريافت کنيد.

 

با افزايش استفاده از اتصالات فيبر نوري ، مودم ها از رده خارج مي شوند. کابل هاي فيبر نوري قادر به پهناي باند بالاتر در فواصل طولاني تر هستند. از آنجا که در دفتر کار خود به انتقال داده بالا نياز داريد ، به احتمال زياد از اتصال فيبر نوري استفاده خواهيد کرد. در اين حالت ، شما به مودمي براي عضويت در شبکه خود نيازي نخواهيد داشت.

 

روتر

روتر آن مولفه از سخت افزار شبکه شما است که بسته هاي داده را بين شبکه ها منتقل مي کند. به زبان ساده ، داده ها را از کابل اينترنت به دستگاه شما منتقل مي کند.

 

در يک اتصال ساده شبکه ، کابل اينترنت با روتر شما متصل مي شود و به شما امکان انتقال و دريافت اطلاعات از اينترنت را مي دهد. ساير دستگاه هاي موجود در شبکه دفتر شما با استفاده از يک سوئيچ اترنت در اين بين به روتر متصل مي شوند و بنابراين به اينترنت دسترسي پيدا مي کنند.

 

ما به جزئيات فني نحوه کار يک روتر نمي پردازيم. اين هدف اين وبلاگ نيست. در عوض ، ما بر روي آنچه شما بايد قبل از انتخاب روتر براي شبکه دفتر خود در نظر بگيريد ، تمرکز خواهيم کرد.

تداخل از WI-FI همسايه

اگر دفتر کار شما در يک منطقه پرجمعيت مانند مرکز شهر سانفرانسيسکو واقع شده باشد ، به احتمال زياد Wi-Fi شما با تداخل Wi-Fi همسايه مواجه مي شود. درست است ، هميشه اتفاق مي افتد. براي کاهش تداخل مي توانيد از روتر باند دوتايي استفاده کنيد.

هنگام رزرو باند 5 گيگاهرتز براي دستگاه هاي تلفن همراه مانند لپ تاپ ، مي توانيد از باند 2.4 گيگاهرتز براي دستگاه هاي اينترنت اشيا استفاده کنيد. اين کمک مي کند تا باند 5 گيگاهرتز از تراکم خارج شود. علاوه بر اين ، از آنجا که باند 5 گيگاهرتز دامنه کمتري دارد ، به شما امکان مي دهد از نقاط دسترسي اضافي بدون خطر تداخل در فضاي هواي پر ازدحام استفاده کنيد. اکثر تجهيزات Wi-Fi درجه شرکتي به طور همزمان از باندهاي 2.4 گيگاهرتز و 5 گيگاهرتز استفاده مي کنند و به طور خودکار دستگاه هاي شما را به بهترين گزينه موجود هدايت مي کنند.

سفارش توليد محتوا


سفارش توليد محتوا

 

سفارش توليد محتوا چيست؟ امروزه بر سئو بر توليد محتواي با کيفيت تأکيد بيشتري مي شود. توليد محتواي با کيفيت بالا مي تواند رتبه وب سايت شما را به ميزان قابل توجهي افزايش دهد. به همين دليل است که اکثر مديران وب سايت يکي از بخشهاي خود را به توليد محتوا اختصاص مي دهند و سعي مي کنند وبلاگ نويسان باتجربه در اين زمينه استخدام کنند.

 

يکي از مشکلات اصلي اين وبلاگ نويسان ايجاد محتواي مناسب براي تجارت آنها است. نحوه توليد محتوا مرتبط با مخاطبان يک وب سايت و يافتن منبع معتبر بسيار دشوار است. از کجا سفارش توليد محتوا بدهيم.

 

در اين مقاله سئو ، ما مي خواهيم در مورد حل اين مشکل با شما صحبت کنيم. نحوه توليد محتواي مناسب و آنچه براي آن نياز داريد. پس با سئو همراه باشيد.

 

داشتن ايده براي توليد محتوا

اولين قدم ايجاد ايده توليد محتوا است. ابتدا بايد موضوع وب سايت و مقالات خود را تعيين کنيد و سپس بر اساس آن شروع به ايجاد ايده و موضوع جديد کنيد. يک دفترچه يادداشت همراه خود داشته باشيد و موضوعات مربوطه را يادداشت کرده و بهترين را انتخاب کنيد. سفارش توليد محتوا چگونه است.

 

ليستي از کلمات کليدي تهيه کنيد

توليد محتوا

 

يکي از دلايل فني ايجاد محتوا استفاده از کلمات کليدي در وب سايت شما است. ليست کلمات کليدي را که مي خواهيد براي آنها برنامه ريزي کنيد بنويسيد و شروع به نوشتن کنيد. براي اين کار مي توانيد از ابزارهاي SEO براي ايجاد محتوا و يافتن مرتبط ترين و جستجو شده ترين کلمات و عبارات استفاده کنيد.

 

از ابزارهاي توليد کلمات کليدي استفاده کنيد

ابزارهاي توليد محتوا

 

به غير از گوگل ، ابزارهاي زيادي وجود دارد که با توجه به کلمه کليدي عبارت مورد نياز را توليد مي کند. از ubersuggest ابزارها و وب سايت ها ، که بهترين عبارات با بيشترين جستجو را به شما نشان مي دهد.

 

نوشتن سرفصل براي توليد محتواي جذاب

سفارش توليد محتوا  متأسفانه ، اين مي تواند دور زده شود - اما نه مگر اينکه از نظر فني بدانيد که اين کار چه مي کند. عنوان مهمترين بخش است زيرا در عنوان مي توانيد از کلمات کليدي يا عبارات مهم به صورت هوشمند استفاده کنيد و مهمتر از همه اين عنوان محتواي شماست که کاربر را جذب مي کند بنابراين در نوشتن آن بسيار دقت کنيد.

 

محتواي وب سايت هاي رقباي خود را بررسي کنيد

قبل از توليد محتوا ، مقالات سايت هاي رقيب را مرور کرده و سعي کنيد نواقص توليد محتواي آنها را در قسمت محتواي وب سايت خود برطرف کنيد. اگر مقاله خوبي در زمينه شما وجود ندارد ، کاملاً به نفع شما و ضروري است. براي راه اندازي وب سايت خود لازم نيست سخت کار کنيد.

 

نياز کاربر به توليد محتوا را در نظر بگيريد

مخاطبان اصلي محتواي وب سايت شما کاربران شما هستند ، بنابراين بايد محتوايي توليد کنيد که نيازهاي آنها ، مشکلات روزمره آنها و همه ويژگي هايي را که به دنبال آن هستند برآورده کند. کاربران ساعت هاي زيادي را به صورت آنلاين به جستجوي محتواي مورد نياز خود مي پردازند و اگر بتوانيد نيازهاي اساسي آنها را با توليد محتوا برطرف کنيد ، مي توانيد به يک منبع قابل اعتماد تبديل شويد.

 

وارد بحث سطحي اين موضوع نمي شوم

سفارش توليد محتوا  مشکل عمده اکثر مقالات سايت اين است که محتوا کاملاً عنوان شده و بدون جزئيات است ، و اگر با موضوع تخصصي سر و کار داريد بايد سعي کنيد همه اطلاعات و مسائل را در غير اين صورت ارائه دهيد. تعريف موضوع اصلي باعث مي شود وب سايت شما متفاوت از سايرين باشد.

 

موضوع را در چندين مقاله مختلف بررسي کنيد

بعضي اوقات موضوعاتي وجود دارد که توضيح چند طرف دارد اما موضوع يکساني دارد. به عنوان مثال ، اين مقاله را براي شما نوشتيم. روشهاي زيادي براي توليد محتوا با جنبه هاي مختلف وجود دارد. مي توانيد روش ها و ايده هاي مختلف را در هر مقاله توضيح دهيد. البته ، به خاطر داشته باشيد که ايده هاي شما بايد جنبه هاي مختلفي داشته باشند ، نه توالي.

 

برعکس بقيه را بنويسيد

بياييد آن را با يک مثال توضيح دهيم. شما به عنوان يک بازارياب محتوا ، نقش مفيد رسانه هاي اجتماعي را مي دانيد و آن را يک نياز اساسي مي دانيد و همه در اين مورد با شما موافق هستند ، اما اين بار به جاي يک رسانه اجتماعي خوب براي بازاريابي محتوا ، اشکالات آن را بنويسيد. سفارش توليد محتوا  اين نوع مقاله نشان مي دهد که شما به چيزهايي اهميت مي دهيد که ديگران به آن توجه نمي کنند و اين باعث مي شود شما از ديگران متمايز شويد. در دنياي توليد محتوا ، اينها "تکنيک هاي مقاله خواني" ناميده مي شوند.

 

ليستي از مقالات محصول خود را دريافت کنيد

يک ليست کامل از همه مقالاتي که وب سايت شما توليد مي کند تهيه کنيد. مزيت اين کار اين است که به راحتي مي توانيد به ساير بخشهاي موضوع اصلي وب سايت خود بک لينک بدهيد.

 

ساير مقالات بهترين محصول را در سايت قرار دهيد

هميشه متخصصاني هستند که براي سايت هاي ديگر مي نويسند. شما بايد اين افراد را پيدا کرده و مقالات آنها را در وب سايت خود قرار دهيد. منظور ما کپي کردن آن نيست ، بلکه به شيوه اي متفاوت و نوشتن محتواي آن با ذکر منبع در قسمت مقالات شما است. البته انجام اين تکنيک به صورت هفتگي يا ماهانه ترجيح داده مي شود. اين باعث مي شود سايت هاي رقيب شما نيز همين کار را انجام دهند و پيوندي به سايت شما ايجاد شود.

 

توليد مقالات آموزشي

افزايش ترافيک با توليد محتوا

 

مردم هميشه به دنبال پاسخ به س howال "چگونه" هستند ، بنابراين شما بايد بتوانيد در توليد محتواي خود به چنين س questionsالات پاسخ دهيد. بسياري از کاربران ايده هاي آموزشي دارند که مي توانيد از آنها براي توليد يک مقاله آموزشي و همچنين کمک به آنها در پيدا کردن محتواي خود در اينترنت استفاده کنيد.

چگونه يک شبکه کامپيوتري براي فروشگاه هاي عطر خود ايجاد کنيم


چگونه يک شبکه کامپيوتري براي فروشگاه هاي عطر خود ايجاد کنيم

زيرساخت شبکه رايانه اي شما ستون فقرات تجارت شما است. تمام دستگاه ها ، برنامه ها ، نرم افزارها و بيشتر کارهاي شما توسط شبکه رايانه شما پشتيباني يا ساخته مي شوند. خدمات شبکه کامپيوتري نيز مي تواند براي تسريع کار به شما کمک کند. شرکت هايي هستند که به خدمات شبکه مي پردازند. شرکت ارائه دهنده خدمات شبکه مي تواند همه چيز را براي شما به سرعت پياده سازي کند و در صورت بروز مشکل به شما خدمات پشتيباني ارائه کند. بنابراين ، برنامه ريزي ، طراحي ، خريد سخت افزار و امنيت شبکه رايانه اي کسب و کار بايد از اولويت هاي مهم کسب و کار شما باشد.

 

براي ايجاد يک شبکه رايانه اي براي فروشگاه هاي عطر خود ، بايد موارد زيادي را در نظر بگيريد. اجراي کارآمد يک شبکه رايانه اي در يک محيط تجاري با راه اندازي شبکه خانگي يا يک مغازه يا يک سايت فروش عطر بسيار متفاوت است. طراحي شبکه تجاري داراي درجه بالايي از پيچيدگي و چالش هاي امنيتي است. در حالي که نوع شبکه براي مشاغل شما به نياز شما بستگي دارد اما اجزاي شبکه رايانه اي شما ثابت خواهند ماند.

 

در اينجا ليستي از دستگاه هاي مورد نياز براي راه اندازي شبکه رايانه اي براي مشاغل شما آورده شده است:

 

 • مودم
 • روتر
 • ديواره آتش
 • تعويض
 • کابل LAN / کابل پچ
 • نقطه دسترسي
 • تکرار کننده
 • پچ پنل

 

در اينجا يک نمونه راه اندازي شبکه کسب و کار کوچک به طور معمول آورده شده است:

v14_1jr0.png

اتصال اينترنت

و در اينجا توضيحاتي در مورد راه اندازي ساده شبکه دفتر ارائه شده است: اتصال اينترنت از طريق کابل ISP (ارائه دهنده خدمات اينترنت) شما انجام مي شود. اين کابل به روتر شما متصل مي شود. ديوار آتش ترافيکي را که از طريق کابل منتقل مي شود فيلتر مي کند و سپس به يک سوئيچ متصل مي شود. سپس تمام دستگاه هاي شبکه شما با اتصال به آن سوييچ به اينترنت دسترسي پيدا مي کنند.

 

حال ، بياييد جزئيات هر يک از دستگاه هاي شبکه را بررسي کنيم. ما به جزئيات فني نمي پردازيم ، بلکه به مواردي که بايد بدانيد براي انتخاب تجهيزات مناسب براي طراحي و راه اندازي بهترين شبکه ممکن براي مشاغل خود توجه خواهيم کرد.

اجزاي اصلي سخت افزار شبکه رايانه اي مغازه

مودم

يک مودم ، مخفف modulator-demodulator ، يک جز hardware سخت افزاري در شبکه شما است که به رايانه و ساير دستگاه هاي شما کمک مي کند تا با اينترنت وصل شوند. اين دستگاه داده هاي ديجيتالي را که کامپيوتر درک مي کند به داده هاي آنالوگ تبديل مي شود که از طريق کابل منتقل مي شود.

مودم هايي که معمولاً مي بينيد به احتمال زياد مودم هاي کابلي پشتيباني کننده از DOCSIS (Data Over Cable Service Interface Specification) هستند که براي انتقال اينترنت از طريق کابل هاي فيبر کواکسيال ترکيبي استفاده مي شود. به اين ترتيب مي توانيد تلويزيون ، اينترنت کابلي ، خط تلفن ديجيتال را از طريق همان کابل دريافت کنيد.

 

با افزايش استفاده از اتصالات فيبر نوري ، مودم ها از رده خارج مي شوند. کابل هاي فيبر نوري قادر به پهناي باند بالاتر در فواصل طولاني تر هستند. از آنجا که در دفتر کار خود به انتقال داده بالا نياز داريد ، به احتمال زياد از اتصال فيبر نوري استفاده خواهيد کرد. در اين حالت ، شما به مودمي براي عضويت در شبکه خود نيازي نخواهيد داشت.

 

روتر

روتر آن مولفه از سخت افزار شبکه شما است که بسته هاي داده را بين شبکه ها منتقل مي کند. به زبان ساده ، داده ها را از کابل اينترنت به دستگاه شما منتقل مي کند.

 

در يک اتصال ساده شبکه ، کابل اينترنت با روتر شما متصل مي شود و به شما امکان انتقال و دريافت اطلاعات از اينترنت را مي دهد. ساير دستگاه هاي موجود در شبکه دفتر شما با استفاده از يک سوئيچ اترنت در اين بين به روتر متصل مي شوند و بنابراين به اينترنت دسترسي پيدا مي کنند.

 

ما به جزئيات فني نحوه کار يک روتر نمي پردازيم. اين هدف اين وبلاگ نيست. در عوض ، ما بر روي آنچه شما بايد قبل از انتخاب روتر براي شبکه دفتر خود در نظر بگيريد ، تمرکز خواهيم کرد.

تداخل از WI-FI همسايه

اگر دفتر کار شما در يک منطقه پرجمعيت مانند مرکز شهر سانفرانسيسکو واقع شده باشد ، به احتمال زياد Wi-Fi شما با تداخل Wi-Fi همسايه مواجه مي شود. درست است ، هميشه اتفاق مي افتد. براي کاهش تداخل مي توانيد از روتر باند دوتايي استفاده کنيد.

هنگام رزرو باند 5 گيگاهرتز براي دستگاه هاي تلفن همراه مانند لپ تاپ ، مي توانيد از باند 2.4 گيگاهرتز براي دستگاه هاي اينترنت اشيا استفاده کنيد. اين کمک مي کند تا باند 5 گيگاهرتز از تراکم خارج شود. علاوه بر اين ، از آنجا که باند 5 گيگاهرتز دامنه کمتري دارد ، به شما امکان مي دهد از نقاط دسترسي اضافي بدون خطر تداخل در فضاي هواي پر ازدحام استفاده کنيد. اکثر تجهيزات Wi-Fi درجه شرکتي به طور همزمان از باندهاي 2.4 گيگاهرتز و 5 گيگاهرتز استفاده مي کنند و به طور خودکار دستگاه هاي شما را به بهترين گزينه موجود هدايت مي کنند.

  عناوين مطالب پربازدید