پرکابرد ترين نوع سيمان ها

 

مقرون به صرفه ترين سيمان ها در شهر بتن

سيمان به عنوان يکي از پرکاربردترين مصالح ساختماني شناخته مي شود که براي ساخت بخش هاي مختلفي از يک سازه مورد استفاده قرار مي گيرد. سيمان ها قيمت مناسبي نيز نسبت به ساير مصالح دارند و با استفاده از آن مي توان سازه هاي عظيمي را ايجاد کرد. اما اطلاع داشتن از برخي موارد قبل از خريد سيمان به شما کمک خواهد کرد که بهترين انتخاب را داشته باشيد. سيمان، ماده اوليه بسياري از سازه هاي بتني آماده نيز هست و با استفاده از آن مصالح مورد نياز بسياري از سازه ها ساخته مي شود. سيمان ها از نظر ويژگي هايي که دارند به انواع مختلفي دسته بندي مي شوند و مي توانيد متناسب با نوع و محل استفاده خود بهترين مورد را انتخاب کنيد. سيمان را طي فرآيند خاصي با ديگر محصولات ساختماني مخلوط کرده و مورد استفاده قرار مي دهند. ميزان استفاده از سيمان در برابر ماسه يا ساير افزودني هاي بتني به محل استفاده از ملات بستگي خواهد داشت. قيمت سيمان نيز از جمله مهمترين موارد حائز اهميت است که حتما بايد مورد توجه قرار گيرد. براي خريد اين محصول مي توانيد راهنمايي هاي مورد نياز در خصوص خريد آنلاين بتن را از شرکت شهر بتن دريافت کنيد. در ادامه توضيحات کامل تري در خصوص بلوک سبک ارائه نموده ايم.

 

b14_h570.jpg

 

خريد سيمان با کيفيت

خريد سيمان با کيفيت بالا از اهميت بسياري برخوردار است چرا که کيفيت سيمان با مقاومت سازه رابطه مستقيم دارد و هرچه سيمان مناسب تري براي ساخت استفاده شود در نتيجه مقاومت بالايي نيز در ساختمان شاهد خواهيم بود. براي خريد سيمان مي توانيد به مراکز فروش سطح شهر مراجعه نماييد اما اين روش مشکلات متعددي نيز خواهد داشت که از جمله مهمترين آنها مي توان به وقت گير بودن اشاره کرد. مراکز اينترنتي فروش مصالح ساختماني بهترين شرايط را براي خريد سيمان دارند چرا که از طريق آنها مي توانيد در کوتاه ترين زمان ممکن بهترين محصولات را خريداري کنيد. شهر بتن محصولات باکيفيت را براي فروش ارائه کرده و با مراجعه به سامانه اينترنتي آن مي توانيد خريد خود را انجام دهيد. کارشناسان حرفه اي شرکت نيز به صورت ?? ساعته آماده ارائه خدمات پشتيباني هستند.

 

قيمت سيمان

قيمت امروز سيمان به يکي از مهمترين دغدغه هاي مردم براي خريد مصالح ساختماني بخصوص سيمان تبديل شده است. قيمت مصالح ساختماني نيز همانند تمامي لوازم و تجهيزات صنعتي و ساختماني افزايش يافته و با دليل نوسانات بازار نمي توان رقم خاصي براي آن در نظر گرفت. در حالت کلي سيمان يکي از به صرفه ترين انواع مصالح ساختمان سازي است و با استفاده از آن مي توانيد بهترين سازه ها را با هزينه هاي پايين ايجاد کنيد. ميزان قيمت سيمان رنگي نما بر حسب کيلوگرم محاسبه مي شود. سيمان به دو صورت فله اي و کيسه اي به فروش مي رسد که نمونه کيسه اي آن به دليل بسته بندي انجام شده، معمولا قيمت بالاتري خواهد داشت و سيمان فله اي براي انبوه سازان مناسب خواهد بود و با خريد آن مي توانيد بيشترين صرفه جويي را در مصالح ساختماني داشته باشيد. البته نوع شرکت توليد کننده سيمان نيز بر ميزان قيمت سيمان بي تاثير نخواهد بود. معدن هاي مختلفي براي استخراج سيمان در کشور وجود دارند که اين معادن هم از نظر کيفيت و هم از نظر قيمت با يکديگر متفاوت خواهند بود.

 

 

 

انواع سيمان

سيمان از جنبه هاي مختلفي به انواع متفاوت دسته بندي مي شود و مي توانيد متناسب با نوع استفاده خود نسبت به خريد آن اقدام نماييد. يکي از اصلي ترين دلايل تفکيک سيمان، معدني است که از آن استخراج مي شود. معمولا معادن مختلف سيمان باعث تفکيک در ساختار اين محصول و مقاومت آن نيز خواهند شد که قبل از خريد بهتر است با ويژگي هاي هريک آشنايي داشته باشيد. سيمان بر حسب نوع خاصيت و دانه هايي که دارد در درجه بندي هاي مختلفي ارائه شده است. هريک از اين درجه بندي ها ويژگي هاي متفاوتي به سيمان بخشيده اند و بايد حتما درجه مخصوص کار خود را خريداري کنيد تا مقاومت مورد نظر را شاهد باشيد. سيمان در درجه بندي هاي ? تا? ارائه شده است که اين درجه ها باعث تفکيک سيمان از نظر: دانه، رنگ، زمان خشک شدن، مقاومت و... خواهد شد.

 

قيمت سيمان بنايي

سيمان بنايي پرکاربردترين نوع سيمان ها است و همانطور که از نام آن پيداست براي کارهاي بنايي مورد استفاده قرار مي گيرد. اين سيمان با نام سيمان پرتلند نيز شناخته مي شود که مصارف عمومي دارد. از سيمان بنايي مي توانيد در بخش هاي مختلف ساختمان سازي نيز استفاده کنيد چرا که چسبندگي بالايي داشته و مي تواند آجر و سفال را نيز به بهترين شکل ممکن به يکديگر متصل کند. اين سيمان ميزان قيمت بالاتري نسبت به ساير انواع سيمان ها دارد اما کيفيت آن نيز بالاتر از ديگر انواع آن خواهد بود. سيمان بنايي در بسته بندي هاي مختلف به بازار عرضه مي شود که عمومي ترين آن را مي توان سيمان ?? کيلويي دانست. به دليل اينکه سيمان بنايي به صورت بسته بندي شده به فروش مي رسد قيمت آن را نيز به ازاي هر کيسه تعيين مي کنند. البته قيمت بتن آماده در برابر کيفيت بالايي که دارد مناسب بوده و امکان خريد براي همگان وجود خواهد داشت.

 

 

 

اطلاع از قيمت سيمان بنايي

قيمت سيمان بنايي نيز يک رقم ثابت نخواهد بود و عوامل متعددي دست به دست هم مي دهند تا در نهايت قيمت دقيق آن را تعيين کنند. قيمت سيمان بنايي در مراکز مختلف فروش مي تواند متفاوت باشد. هرچه به معدن استخراج سيمان نزديک تر باشيد حتما قيمت سيمان نيز در آن منطقه ارزان تر خواهد بود چرا که هزينه حمل و نقل پايين تري پرداخت مي شود. اما براي شهر هاي دورتر به دليل پرداخت هزينه مازاد، شاهد افزايش قيمت بلوک سيماني هستيم. مراکز متعددي در سطح فضاي مجازي اقدام به فروش سيمان بنايي کرده اند که خريد از اين مراکز ساده ترين روش است اما قبل از خريد حتما بايد قيمت مراکز مختلف فروش را با يکديگر مقايسه کنيد. در اين صورت مي توانيد بهترين محصولات را با نازلترين ميزان قيمت ها خريداري کنيد. شهربتن يکي از مراکز معتبر فروش محصولات سيماني است که با مراجعه به وب سايت آن مي توانيد انواع اقسام سيمان هاي مختلف را با ذکر قيمت مشاهده کرده و پس از بررسي هاي اجمالي، خريداري کنيد. شما همچنين مي توانيد سوالات خود در خصوص افزودني هاي معدني بتن مانند قيمت ديرگير کننده ها و ميزان مصرف حباب ساز در بتن آماده را از متخصصين اين شرکت جويا شويد.

ساختمان‌ هايي که با بلوک هبلکس ساخته شده اند، به خوبي در هنگام آتش سوزي جان ديگر اعضاي ساختمان را حفظ مي‌کنند. نه تنها خسارت جاني را به کمترين ميزان ممکن مي‌رساند، بلکه خسارت مادي را نيز بسيار پايين مي‌آورد. وقتي در يک اتاق يا ساختمان که با هبلکس ساخته شده است، آتش سوزي رخ بدهد، در صورت محصور کردن اتاق، آتش سوزي و گرما به ديگر اتاق‌ها منتقل نمي شود و با فرار از آن اتاق مي‌توان جان خود را نيز نجات داد.

 

خاموش کردن يک اتاق براي اتش نشاني کار بسيار ساده تري است تا خاموش کردن يک ساختمان بلند. در نتيجه به محض آتش سوزي در ساختمان هبلکس، بايد درهاي اتاق مشتعل شده را بست و به سرعت با آتش نشاني تماس گرفت. ميزان عايق بودن ديوارهاي هبلکس به حدي است که گرماي منتقل شده به اتاق کناري به حدي نمي رسد که حتي يک کاغذ آتش بگيرد. بنابراين استفاده از ديوارهاي هبلکس‌ براي کتابخانه‌ها امري حياتي به حساب مي‌آيد. زيرا در اين صورت کتاب‌هاي نفيس و گران قيمت در مخزني که از هبلکس ساخته شده اند براي هميشه محفوظ خواهند ماند.  

 

برگرفته از وب سايت فروشگاه اينترنتي شهر بتن به آدرس اينترنتي https://shahrebeton.com