دلايلي که باعث محبوبيت ماسکهاي آرمان شده است

 

اگر در مورد برندهاي محبوب و پرطرفدار و البته با کيفيت بالا تحقيق کنيد حتما با نام ماسک آرمان بر مي خوريد. محصولي ايراني که بسيار در ميان ماسکهاي ديگر برجسته شده است و به محصولي پرطرفدار و محبوب بدل گشته است. اين کالاي ايراني به عنوان بهترين محصول در خيلي از بيمارستان ها و جاهايي که حتي آلودگي ميکروبي و ويروسي بالايي هم دارند استفاده مي شود.

اين شرکت ايراني خيلي قديمي نيست. اما با رعايت موارد مهم در توليدش توانسته به درجه استاندارد و کيفيت خوبي دست پيدا کند. ماسک هاي توليد شده توسط اين شرکت به هيچ عنوان با ماسک هاي ديگر بازار قابل مقايسه نيستند. محصولاتي که با دستگاه هاي بزرگ و صنعتي تخصصي ماسک که کمتر در شرکت هاي توليد کننده ديگر توليد مي شوند توليد شده اند.

اين شرکت ايراني با استفاده از لايه هايي نرم و لطيف محصولات بسيار عالي را توليد کرده است. لايه هاي اسپان باند رويي و زيرين ماسک لطافت قابل توجهي دارند و استفاده از آن را در ساعت هاي زياد راحت تر کرده اند. به همين دليل اين ماسک حتي براي پزشکان که ساعت ها ناچارند به خاطر کارشان و شرايط کاري ماسک داشته باشند انتخابي ايده آل و راحت است.

قابليت فيلتر کنندگي بالايي که اين ماسکها دارند باعث شده انتخاب خوبي براي شرايط فعلي کرونا آن هم با وجود کروناي جهش يافته باشند. لايه ضخيم و با گرماژ سي گرمي استفاده شده در اين ماسکهاي با کيفيت باعث شده کرونا به راحتي نتواند از آن رد شود و درجه حفاظتي خيلي خوبي داشته باشند.

برش ها و پليسه هاي کناري ماسک و حالت گرد و خيلي خوبي که پس از باز شدن به خود مي گيرد باعث شده هم از نظر ظاهري زيبا و شيک باشد و هم با کاهش برخورد صورت با ماسک راحت تر باشد. اگر تجربه استفاده از ماسکهاي بي کيفيتي که اين روزها هم در بازار کم نيستند را داشته باشيد متوجه حالت خوب و راحتي بيشتر با اين ماسک ها خواهيد شد.

شرکت ايراني آرمان ماسکهايش را به روش پرسي توليد مي کند. دستگاه هاي مکانيکي و صنعتي عظيم توليد ماسک به کمک حرارت بالا لايه ها را به يکديگر پرس مي کنند. در اين روش که حرارت زيادي دارد حتي اگر آلودگي در لايه ها وجود داشته باشد از بين خواهد رفت و ماسک ها بسيار بهداشتي و تميز و بدون آلودگي توليد مي شوند.

نشان هاي سيب سلامت و بسياري از تاييديه هايي که روي جعبه محصول به چاپ رسيده است نشان مي دهد که همه موارد و استانداردهاي مهم در توليد آن رعايت شده است. به همين دليل مي تواند يک انتخاب قابل اعتماد باشد.

ماسکهاي اين شرکت ايراني در نظر سنجي هاي انجام شده نمره بالايي را در مورد رضايت مشتريان از کالا دريافت کرده اند. بيشتر استفاده کننده هاي اين محصول گفته اند که با آن بسيا راحت بوده اند و از کيفيت بالاي آن رضايت داشته اند.

ماسکهايي که رنگ هاي خاص و متفاوتي هم دارد که تنها در نمونه هاي وارداتي مشاهده مي شود. رنگ هايي چون سبز و آبي پزشکي باعث شده اين ماسک از نظر رنگ و شکل هم بسيار متفاوت و بي مانند باشد. اين رنگ هاي جذاب و خاص اين محصول ايراني را پرطرفدار تر کرده اند.