مشاوره حقوقي

 

در موسسه حقوقي تهران وکيل

 

اگر نياز به مشاوره حقوقي داريد و قصد داريد در زمينه هاي مختلف مشاوره حقوقي بگيريد به شما پيشنهاد مي کنيم اين مقاله را تا آخر بخوانيد.

از کارهاي روزمره اين روزها و پيچيدگي هاي که در روابط بين انسان ها وجود دارد و با به وجود آمدن روابط جوامع وپيشرفت و کامپيوتر به طبع روابط حقوقي و به وجود امدن قوانين و مقررات پيچيده و زياد و مفصل نياز به مشاوره حقوقي با بهترين وکيل تهران يا کارشناس حقوقي را مي طلبد .

z14_swf3.png

دفتر مشاوره حقوقي

در حال حاضر با وجود پيشرفت در همه حوزه ها و زندگي هاي مدرن و پيشرفت صنعت ، مسائل و مشکلاتي هم در اين حوزه ها پديد آورده و به نسبت پيشرفت بشر مشکلات نيز در غالب هاي مختلف بروز نموده اند قسمت اعظمي از مشکلاتي که بشر با آن مواجه است مشکلات حقوقي است .  با شروع يک مشکل حقوقي ، مدت زمان حل آن اغلب به درازا  مي کشد مخصوصا در ايران پروسه رسيدگي هميشه طولاني و زمان بر است. با ورود به پرسه رسيدگي هزينه هاي زيادي اعم از مالي و روحي بر افراد تحميل مي شود اما با بررسي هاي انجام شده و ريشه يابي اکثر مشکلات کارشناسان متوجه شدند که اين مشکلات ناشي از عدم شناخت بيشتر مردم نسبت به مسائل حقوقي و در کل حق و حقوق خود و ديگران است .

 

مشاوره حقوقي رايگان

در بسياري از پرونده هايي که پس از طرح دعوي به شکست منجر مي شوند افراد بدون اطلاع حقوقي و آشنايي با قوانين اقدام به طرح دعوي يا دفاع از خود و با شکست مواجه گرديده اند لذا از اين روي توصيه مي شود مراجعه به يک مشاور در زمينه حقوقي را در برنامه خود قرار دهيد تا با اطلاع کامل و جامع و ديدي باز و آگاهانه اقدام به هر عمل حقوقي که نياز داريد بنماييد چرا که ديده شده خيلي از افراد به دليل ناآگاهي از مسائل حقوقي دچار مشکلات شده اند و علاوه بر ضرر و زياني که از لحاظ مالي متحمل گرديده اند باعث اتلاف زمان و انرژي و گاها آبروي خود شده اند حتي در برخي موارد پروسه حل مشکل توسط وکيل را نيز دچار مشکل مي کنند پس هميشه پيشگيري بهتر از درمان است و مي توان با يک مشاوره حقوقي ساده جلوگيري از ضررهاي زيادي را گرفت .

مسايل و مشکلات حقوقي در هر قسمت از زندگي فرد ممکن است پيش بيايد در مسير تولد ، کودکي ، تحصيلات ، شغل ، ازدواج ، رقابت ، قرارداد ، فوت نزديکان ، مهاجرت و حتي وصيت و مرگ.

در حقوقي يا کارشناس در مسائل حقوقي ، شخصي است که اطلاعات حقوقي کافي در مسائل حقوقي در تمامي زمينه ها دارد و افراد مي توانند با مراجعه به وي در مورد مشکلات حقوقي خود مشورت کرده و از وي راهنمايي هاي لازم را جهت حل مشکل خود بگيرند .

در زندگي همه افراد ممکن است مشکل به وجود بيايد اما گاهي در زندگي افراد مشکلات با هم گره مي خورند و زندگي را تبديل به يک کلاف سردر گم مي کنند که باز کردن گره کار آساتني نيست و به يک معذل جدي مبدل مي شود و زندگي فرد ازروال نرمال خارج مي کند و باعث سردرگمي فرد شود .

در اين مواقع براي حل مشکلات دو راه حل کلي وجود دارد يکي آنکه از يک مشاوره حقوقي با وکيل مطلع در امر حقوقي خود بهره بگيريد تا پرونده شما را مورد بررسي قرارداده مطالعه کند و راهکار مناسب و کوتاه تر را به شما بگويد و شما را از سردرگمي نجات دهد و يا اينکه بدون کمک از مشاور حقوقي و با اقدامات خود سرانه دست به عمل حقوقي بزنيد که در اين صورت عواقب اين اقدامات مي تواند مشکلي باشد مازاد بر مشکلات سابق که بر عهده ي شخص خودتان است .

 

مشاوره حقوقي فقط خاص افراد حقيقي نيست و افراد حقوقي نيز نيازمند مشاوره حقوقي هستند زيرا نياز به همفکري و مشورت در شرکت ها و سازمان ها نيز مي تواند در بسياري موارد براي آنها راهگشا باشد .

در دنياي امروز به لحاظ پيچيدگي قراردادها و مسائل حقوقي ، شرکت ها و سازمان ها نيز همچون ديگر افراد در زمينه قراردادهايي که منعقد مي کنند و در مورد مشکلات حقوقي که خاص خود شرکت هاست اين نياز را احساس مي کنند که يک مشاور حقوقي تخصصي مي تواند در جهت پيشرفت کاري و موفقيت آنها بسيار موثر و پرفايده باشد و در تعاملات حقوقي و قراردادي شرکت ها ، با اخذ مشاوره حقوقي به بهترين شيوه عمل کرد و رضايت مطلوب را حاصل نمود.

 


نقش مشاوره حقوقي براي پيگيري از دعوا چقدر مونده است؟

نقش مشاوران حقوقي در پيگيري از دعوا بسيار روشن زيرا که هر شخصي يا فردي يا شرکتي قبل از اقدام در مورد يک موضوعي با قراردادي يا مسئله اي با مشاور حقوقي مربوطه در آن موضوع خاص اطلاع دارد، مشاوره شود.

ديگري نياز به پيگيري در دادگا ه هاي يا مراجع قضايي براي باز ستاندن حق حقوق خود نمي باشد.

مانند اينکه شخصي مي خواهد يک قرارداد مشارکت در ساخت را انجام دهد و به عنوان مالک مي خواهد زمين خود که دارايي براي او مي باشد را به يک سازنده بدهد تا با آن  مشارکت کند. يک سهل انگاري ساده يا يک موضوع مبهم در قرار داد مي تواند به نفع افراد سود جو و به ضرر افرادي که از اين ترفندهاي قراردادي و مسائل گنگ حقوقي و مجلات وکلمات دو پهلو اطلاعات ندارد تمام شود. و فرد کاملا مال باخته به حساب مي آيد و آن دقت ممکن است که سال ها زمان ببرد که پرونده در دادگاه حل و فصل شود.

مشاوره حقوقي چه زمان مي تواند در حل مسائل حقوقي به کمک کند؟

مشاوره حقوقي اگر قبل پيش آمدن مشکل باشد کاملا موثر است اما بعدا ممکن است حل دعوا در دادگاه ، توسط هروکيل يا کارشناس حقوقي هزينه هنگفتي را در برداشته باشد.و هميشه پيشگيري بهتر از درمان است.

چه طور به مشاوران حقوقي اطمينان کنيم؟

اين که اطمينان به مشاوران حقوقي با توجه روند اداري و سيستم ضعيف امينتي در بعضي موارد که براي افراد سودجو وکلاهبرداري که اقدام به تاسيس دفتر يا موسسه حقوقي مي کنند و پول افراد و اشخاص و مردم را به جيب مي زنند و از همه بدتراسرار محرمانه و شخصي افراد را هم مي زبايند و براي جلوگيري از اين مورد دفتر وکالت يا موسسات حقوقي معتبر را در تهران هستند، آشنايي داشته باشيد.

در صورت نياز به مشاوره حقوقي در زمينه ملکي، مهريه، طلاق، کيفري يا نياز به وکيل اداره کار، شکايت از کارفرما و هر زمينه اي ديگر مي توانيد با مشاوران تهران وکيل تماس گرفته با با وکلاي مجرب ما صحبت کنيد.

تيم مشاوره حقوقي تهران وکيل متشکل از وکيل مجرب زن و مرد است و در صورت تخصصي بودن سوال به قضات بازنشسته وصل مي کنند تا جواب شما عزيزان را بدهند.

در صورت تمايل به مشاوره حقوقي مي توانيد با شماره 77221941 تماس گرفته و سوال حقوقي خود را از ما بپرسيد.

 

مشاوره حقوقي حضوري رايگان

براي حل معضلات حقوقي بهترين راه مشاوره حضوري با وکلاي متخصص مي باشد. از مزاياي مشاوره حضوري اين است که با بررسي تمامي مدارک و دلايل ابزاري مي تواند بررسي کامل و جامع بهترين راهکار حقوقي را به شما معرفي کند. شما با مشاوره حضوري با وکلاي متخصص تهران مي توانيد راهکارهاي حقوقي خود را دريافت کنيد يا پرونده خود را جهت قرار دادن وکالت به وکيل متخصص بسپاريد.

مشاوره حقوقي آنلاين رايگان

براي حل معضلات حقوقي بهترين راه مشاوره حضوري با وکلاي متخصص مي باشد. از مزاياي مشاوره حضوري اين است که با بررسي تمامي مدارک و دلايل ابزاري مي تواند بررسي کامل و جامع  بهترين راهکار حقوقي را به شما معرفي کند. شما با مشاوره حضوري با وکلاي متخصص تهران و وکيل آنلاين مي توانيد راهکارهاي حقوقي خود را دريافت کنيد يا پرونده خود را جهت قرار دادن وکالت به وکيل متخصص بسپاريد.

مشاوره حقوقي تلفني رايگان

موسسه وکيل تهران با مجرب ترين وکلاي همواره آماده پاسخگويي به سوالات حقوقي بصورت مشاوره حقوقي تلفني رايگان مي باشد. پاسخگويي تلفني جهت رفع ابهام و ارائه راهکار مناسب بررسي اوليه پرونده و مشاوره به شما و در صورت نياز رزرو وقت مشاوره حضوري جهت بررسي دقيق و کامل پرونده با وکيل متخصص مي باشد.

مشاور حقوقي رايگان :

در دفتر وکالت گروه تهران وکيل واقع در شرق تهران مشاوره حقوقي رايگان از طريق تلفن صورت مي گيرد که اين کار توسط کارشناس حقوقي و وکلاي با تجربه به شکل تلفني واينترنتي صورت مي گيرد به شکل رايگان تا براي آن دسته از افرادي که مشکل حقوقي دارند وقادر به گرفتن وکيل نيستند بتوان با گرفتن مشاوره در زمينه هاي حقوقي در دفتر وکالت گروه وکلاي تهران ، به شکل تلفني ورايگان براي مشکلات حقوقي خود اقدام لازم را انجام دهند.

مشاوره به شکل اينترنتي هم در دفتر وکلاي تهران به شکل رايگان است که در زمينه هاي مختلف کيفري وحقوقي آماده ارائه اطلاعات حقوقي به موکل مي باشند.

در دفتر وکالت موسسه حقوقي تهران وکيل با ارائه 30خط ويژه مشاور ه حقوقي رايگان جهت رفاه حال افراد وعدم انتظار بيهوده براي دستيابي به مشاوره حقوقي و وکيل براي گرفتن مشاوره حقوقي توسط وکيل بدون هزينه استفاده شده است.

 

مشاوره حقوقي آنلاين

اگر به دنبال مشاوره حقوقي به صورت به صورت آنلاين هستيد وبراي کسب اطلاع از روند پرونده هاي حقوقي يا کيفري مي توانيد با موسسه حقوقي تهران وکيل تماس گرفته و سوالات و ابهامات خود را با مشورت با وکلاي اين مجموع بر طرف نماييد.

گروه تهران وکيل با فراهم آوردن مشاوره حقوقي انلاين ، بدون اين که نياز به حضور شما باشد،به سوالات شما پاسخ مي دهد.

وکلاء مشاوران اين گروه به صورت انلاين به سوالات شما پاسخ داده وشمارا در طرح يا دفاع از خود در محاکم حقوقي  ،کيفري، اداره کار،به صورت تخصصي ياري مي نمايد.

مشاوره حقوقي آنلاين در موسسه حقوقي تهران وکيل به صورت رايگان انجام مي شود.شما مي توانيد با تماس با وکلاي ان مجموع از طريق شماره تماس هاي موجود در سايت از مشورت و معاضدت وکلا متخصص اين گروه استفاده نماييد.

مشاوره حقوقي تخصصي تهران وکيل چه بسا اتفاق مي افتد مشاور در يک موضوع علم و تجربه به صورت حرفه‌اي داشته و در سازمانها و يا نهادهاي دولتي ساليان سال مشغول به کار بوده در اينجا به موکل ارائه طريق درست و  راه گشا مي نمايد پس  موکل با هزينه‌اي کم به پاسخ خود خواهد رسيد و تجربه مشاوره در اين زمينه کمک شاياني به نامبرده خواهد کرد

 

مشاوره حقوقي مشکل با محاسبه زمان تاخير تاديه و مبلغ خسارت

با سلام بنده يک قرارداد با فردي داشتم که متاسفانه قصد طرف فقط گرفتن پول از من و متواري شدن بود قرارداد به اينگونه بود که براي خريد کالايي من سرمايه گذاري کردم و قرار شد ايشان کارهايش را انجام دهد و در موعد مقرر متهد شد اصل پول و مقدار سود حاصله را پرداخت کند که در موعد مقرر ايشان متواري شدند الان پس از 20 ماه تقريبا به مراحل آخر کار رسيدم (دعوي اعسار طرف رد شده و يا سند وثيقه گذار مزايده مي رود يا بايد برگردد زندان) و دو سوال مهم داشتم من 6 ماه پس از موعد تعهد در قرارداد اقدام به ارسال اظهارنامه و شروع روند شکايت براي دريافت اصل پول خود کردم و خسارت تاخير من را با وجود تعهد مکتوب طرف به پرداخت در تاريخ موجود در قرارداد از همان 6 ماه بعد که من اقدام به شکايت کردم محاسبه مي کنند, چگونه مي توانم کاري کنم که از همان روز تعهد به پرداخت محاسبه شود ؟ سوال دوم "و بسيار مهم" من اين هست که با توجه به اينکه من پول را از حساب بانکي با 22 درصد سود روزشمار خارج کرده و به ايشان داده بودم اما اجراي احکام دارد با سود زير 10 درصد براي من حساب مي کند و اين کاملا ضايع شدن حق بنده هست چگونه مي توانم با استفاده از مطالبه خسارات قانوني يا... کاري کنم که همان سود بانکي را براي من منظور کنند ؟ لطفا پاسخ دقيق بدهيد چون اين موضوع براي من بسيار مهم هست و از نظر مالي بسيار در فشار هستم با تشکر از وقت گرانبهاي شما

 جواب :

با سلام متاسفانه راهي وجود ندارد که خسارت تاخير تاديه به نرخ سود بانکي به شما تعلق بگير خسارت تاخير تاديه مستند به قانون بر اساس شاخص تورم بانک مرکزي به شما تعلق مي گيرد

 

مشاوره حقوقي درخواست تمکين

سلام خسته نباشيد بنده از 24 مرداد سال 95 همسرم از طريق مامور نيروي انتظامي از خانه بيرون انداخته که مامور نيروي انتظامي در صورتجلسه قيد نموده که خانوم صحيح و سالم به مادرش تحويل داده شده است از پارسال نفقه نداده و بابت ضرب و جرحي که بر روي من انجام داده شکايت کردم و ديه نيز امده است الان همسرم دادخواست تمکين داده است که بيا و در روستا کناره همسايگي مادرم زندگي کن که اجاره نامه نيز اورده که من به دليل دخالت هاي خانواده ي همسرم راضي به رفتن به همسايگي مادرش نيستم و منزلي که شوهرم اجاره کرده بيشتر شبيه انبار است تا منزل شوهرم از طريق پيامک بارها اعلام کرده که اگر به زندگي برنگردم اجازه ازدواج مجدد ميگيرد و تهديد ميکند که مرا زير دين مهريه قرار ميدهد و طلاقم نميدهد من راضي به بازگشت هستم ولي نه به روستا در شهر عجبشير همسرم مامور نيروي انتظامي است که در جلفا خدمت ميکند من ميخواهم که مرا به شهر محل خدمت ببرد شغل شوهرم شيفت است و حدود 15 روز سرکار ميماند و من مجبورم تنها زندگي کنم ميتوانم با وجود نامه صورتجلسه و ضرب و جرح از تمکين و زندگي در روستا سرباز بزنم ؟؟

 

جواب : سلام روز بخير در هر صورت شما بايد تمکين کنيد مگر اينکه ثابت کنيد امنيت جاني نداريد ويا منزل معرفي شده به دادگاه در حد شئونات شما نميباشد موفق باشيد.

 

چرا مشاوره حقوقي؟

آيا مي دانيد مشاوره حقوقي چيست و چه کساني به مشاوره با وکيل يا افراد متخصص در قوانين حقوقي نياز دارند؟ آيا با بهترين مشاوران حقوقي که در تهران يا کرج در حال فعاليت  هستند و به طور آنلاين و 24 ساعته به ارائه خدمات مشاوره حقوقي رايگان مي پردازند آشنايي داريد و مي دانيد که از چه راه هايي مي توانيد اقدام به برقراري ارتباط با وکيل و مشاور حقوقي فوري بنماييد؟

به طور حتم يافتن يک مشاور متخصص که امکان راهنمايي شما براي حل مشکلات حقوقي را داشته باشد از مهم ترين نيازهايي است که قبل از پيگيري دعاوي حقوقي و کيفري خواهيد داشت تا موفق به تصميم گيري درست براي حل مشکلات خود با تشکيل پرونده قضايي بشويد.

خوشبختانه امروزه علاوه بر امکان تماس تلفني با توجه به گسترش استفاده از پيام رسان هاي اجتماعي مانند تلگرام و واتساپ امکان ارتباط با مشاور حقوقي به صورت آنلاين براي دريافت راهنمايي هاي لازم وجود دارد و موسسات مختلفي اين خدمات را در اختيار شهروندان در تهران و کرج يا ساير شهرستان ها قرار مي دهند.

موسسه حقوقي تهران وکيل يکي از بزرگ ترين و معتبرترين اين موسسات است که آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقي رايگان و فوري توسط افراد متخصص به طور 24 ساعته از طريق تماس تلفني يا چت تلگرام و واتس آپ مي باشد و شما مي توانيد پس تماس با شماره تلفن هاي موسسه موفق به برقراري تماس فوري با وکيل متخصص شويد.

 

نقش مشاوره حقوقي در گسترش عدالت

مشاوره حقوقي با وکيل يا متخصص در زمينه مسائل حقوقي و کيفري يکي از نيازمندي هايي است که بسياري از افراد جامعه براي ايفاي حقوق خود به آن نياز دارند. با اين وجود بسياري از افراد هنوز با اهميت مشاوره حقوقي و نقش آن در بازپس گيري حقوق از دست رفته خود آگاهي ندارند.

به همين دليل است که به نظر نياز به اطلاع رساني بيشتري در مورد اهميت مشاوره حقوقي (و لزوم استفاده از نظر يک متخصص آگاه به مسائل حقوقي) مي باشد تا ساير اقشار جامعه با اهميت مشاوره حقوقي در تشکيل پرونده قضايي و پيگيري مطالبات خود بيشتر آشنا شوند.

خوشبخاته در حال حاضر روش هاي مختلفي وجود دارد که شهروندان محترم در تهران و کرج (و حتي در ساير شهرستان هاي ديگر در کشور) مي توانند به صورت آنلاين از خدمات مشاوره حقوقي فوري افراد متخصص حاضر در موسسات معتبر استفاده کنند.

در بخش هاي بعد اين روش هاي ارتباطي که شامل برقراري تماس تلفني و يا برقراري ارتباط آنلاين با استفاده از شبکه هاي اجتماعي و چت براي دريافت مشاوره حقوقي فوري مي باشد اشاره خواهيم نمود.

گستردگي خدمات مشاوره حقوقي در دنيا

در حال حاضر در هر کشوري و از جمله در کشور ما شاهد هستيم که عده اي از افراد اقدام به سوء استفاده و يا پايمال کردن حقوق ديگران مي کنند.

براي همين در همه دنيا نياز به محاکم قضايي و مشاوره حقوقي براي بازپس گيري حقوق پايمال شده افراد متضرر وجود دارد و دموکراتيک ترين کشورها تلاش کرده اند تا بهترين راه را براي مطالبه حقوق مردم خود انتخاب کنند.

اگر نگاهي به ميزان وقوع جرم در تهران و کرج يا ساير بخش هاي کشور و حتي در بقيه کشورهاي دنيا بيندازيد خواهيد ديد که انواع جرم در هر يک از اين کشورها به وقوع مي پيوندند.

دليل آن روشن است، در جوامع بشري همواره ظلم و تصرف در اموال و يا عدم بازپرداخت حقوق افراد توسط عده اي از افراد وجود داشته است و نمي توان زماني را مثال زد که در آن زمان هيچ گونه ظلمي (کوچک يا بزرگ) روي نداده باشد.

براي همين حتي در گذشته نيز مشاوره حقوقي به روش هاي سنتي وجود داشته است. اما امروزه روش هاي مدرن براي ارائه مشاوره حقوقي با زيرساخت هاي ارتباطي پيشرفته به وجود آمده اند.

قبل از اين که به کانال هاي ارتباطي براي تماس رايگان و آنلاين با افراد متخصص و مشاوره حقوقي فوري بپردازيم بهتر است اشاره اي به اقشاري که نيازمند استفاده از اين خدمات هستند بنماييم و دليل مفيد بودن مشاوره حقوقي آنلاين را مورد تاکيد قرار دهيم.

 

چه کساني نياز به مشاوره حقوقي دارند؟

افراد متعددي هستند که به دليل از دست رفتن حقوق مادي و معنوي خود نيازمند مشاوره حقوقي فوري براي حمايت مراجع قانوني و دادگاه براي باز پس گيري حقوق خود مي باشند. با اين وجود بسياري از افرادي که در تهران يا کرج و ساير شهرستان ها و استان هاي کشور زندگي مي کنند از اهميت مشاوره حقوقي با وکيل يا مشاور حقوقي براي مطالبه حقوق خود آگاه نيستند.

اين افراد در پيگيري پرونده هاي خود ممکن است با مشکلات متعددي روبرو شوند و اين در حالي است که يک مشاوره حقوقي ساده مي تواند موجبات باز پس گيري حقوق آن ها را فراهم کند.

افراد مختلفي هستند که نيازمند استفاده از خدمات مشاوره حقوقي بوده و بايد با وکيل يا متخصص مشاور حقوقي مشورت کنند.

اين افراد عبارت هستند از:

 • مالباختگان و کساني که حقوق مادي آن ها ضايع شده است.
 • افرادي که حقوق معنوي آن ها به دليل تهمت، افتراء و ... ضايع شده است.
 • کساني که مشکلات خانوادگي دارند و بايد از مشاوره حقوقي استفاده کنند.
 • افرادي که به دليل مشکلات کاري ناشي از عدم پايبندي يکي از طرف ها به مفاد قراردادهاي مالي ، اقتصادي، ... نيازمند مشاوره حقوقي هستند.
 • ....

افرادي که حقوق آن ها به يکي از دلايل بالا و يا به هر دليل ديگري تضييع شده است، بهتر است قبل از هر گونه اقدامي از مشاوره حقوقي استفاده کنند. با توجه به اين که امکان مشاوره حقوقي رايگان براي بعضي از اين افراد فراهم شده است، به طور حتم اين توصيه مي تواند کمک بسيار زيادي به آن ها بنمايد.

اهميت مشاوره حقوقي براي تشکيل پرونده

در صورتي که شما در يکي از شهرهاي تهران يا کرج و يا هر بخش ديگري از کشور در حال زندگي باشيد و فرد يا افرادي حقوق شما را پايمال کرده و يا از پازپرداخت آن امتناع مي کنند، مشاوره حقوقي با وکيل يا متخصص مشاور حقوقي خواهد توانست به شما کمک کند تا بهتر در مورد امکان پيگيري قضايي براي دست يابي به حقوق خود تصميم بگيريد.

براي همين است که گفته مي شود مشاوره حقوقي بسيار مهم است و مي تواند به روش حضوري و يا به صورت غير حضوري و آنلاين کمک بسيار زيادي در آگاهي بخشي به شما به منظور اقامه دعاوي حقوقي و کيفري در دادگاه داشته باشد.

 

مشاوره حقوقي پيش نياز تشکيل پرونده قضايي

افراد متخصص در امر قضا و مشاورين برتر (که تسلط و تبحر کافي در مسائل کيفري و حقوقي دارند) بر اين باور هستند که مشاوره حقوقي رايگان با وکيل پيش نياز مراجعه به دادگاه و يا دادسرا و تشکيل پرونده قضايي مي باشد و همه افراد جامعه بايد از آن بهره مند شوند.

 

مشاوره حقوقي حين رسيدگي به پرونده در دادگاه

علاوه بر لزوم مشاوره حقوقي پيش از تشکيل پرونده، عده اي از افراد هم هستند که اقدام به تشکيل پرونده قضايي در دادگاه و يا دادسرا (در تهران يا کرج و يا ديگر دادگستري ها در سرتاسر کشور) نموده اند و در حين رسيدگي به پرونده خود به مشکلي بر خورده اند که لزوم مشاوره حقوقي فوري را براي آن ها فراهم کرده است و به همين دليل بايد با وکيل و متخصص مشاور در امور حقوقي و يا کيفري مشورت کنند.

براي همين نمي توان گفت مشاوره حقوقي تنها قبل از تشکيل پرونده اهميت دارد و اهميت مشاوره حقوقي به زمان رسيدگي به پرونده نيز تعميم داده مي شود.

 

مشاوره حقوقي در تهران و شهرستان ها

يافتن بهترين مشاور حقوقي و متخصص امور حقوقي و کيفري و صحبت با وکيل در هر زماني براي دريافت مشاوره حقوقي لازم خواهد بود و بسياري از شهروندان در تهران (با جمعيت چندين ميليوني پايتخت) و در کرج و ساير شهرستان ها نيازمند ارتباط با وکيل و مشاور حقوقي با مراجعه حضوري يا استفاده از شماره تلفن يا با چت آنلاين هستند (تا مشکلات خود را مطرح و راهنمايي لازم را دريافت کنند).

 

بهترين متخصص مشاوره حقوقي

با توجه به نيازي که افراد جامعه به مشاوره حقوقي دارند و با توجه به نياز مشاوره حقوقي با وکيل متخصص يکي از چالش هاي پيشروي شهروندان يافتن بهترين مشاور حقوقي براي دريافت راهنمايي هاي لازم مي باشد. اين امر باعث ايجاد نگراني هايي در اين افراد شده است.

به طور حتم با توجه به اين که بعضي از پرونده هاي قضايي داراي اهميت بسيار بالايي هستند و در صورتي که فرد نتواند از حق خود در جريان رسيدگي به پرونده به خوبي دفاع کند ممکن است مشکلات بزرگي گريبان گير او شود، اين نگراني ها براي انتخاب متخصص مشاور براي دريافت مشاوره حقوقي به حق خواهد بود.

زيرا که صحبت با بهترين وکيل يا مشاور حقوقي ممکن است بتواند به طور کلي جريان رسيدگي به پرونده را تغيير داده و آن را به نفع يکي از طرفين تغيير دهد. اين امر خود دليل ديگري بر اهميت مشاوره حقوقي و استفاده از راهنمايي هاي وکيل متخصص و مشاور حقوقي آشنا به قانون و جزا مي باشد

 

اهميت اشراف بر قوانين در مشاوره حقوقي

با توجه به تنوع بسيار بالايي که پرونده هاي حقوقي و کيفري دارند، قوانين و آيين نامه هاي رسيدگي به هر يک از اين پرونده ها مي تواند با قوانين رسيدگي به ساير پرونده ها متفاوت باشد و براي همين براي مشاوره حقوقي بايد بهترين متخصص مشاور حقوقي را پيدا کنيد (که توان راهنمايي شما را در ارتباط با موضوع پرونده داشته باشد).

امروزه موضوعات متنوعي هستند که نياز به پيگيري حقوقي و يا کيفري دارند. اين موضوعات بسيار زياد هستند و تنها چند مورد آن ها در زير ليست شده اند:

 • ضرب و جرح
 • قتل
 • تصرف عدواني
 • فروش مال غير
 • خيانت در امانت
 • مطالبه ارث
 • تقسيم ترکه
 • دريافت نفقه
 • مطالبه مهريه
 • تخلف در فروش رمز ارز
 • عدم پايبندي به قراردادهاي مالي
 • جرائم رايانه اي
 • کلاهبرداري اينترنتي
 • ...

با توجه به موارد ذکر شده در بالا مي توان گفت که موضوعات مختلف حقوقي و کيفري براي رسيدگي به قضات ارجاع مي شوند و هر يک از آن ها نيز بايد با توجه به قوانين مصوب در حوزه حقوق و جزا مورد رسيدگي قرار گيرند.

نکته بسيار مهم:

اگر شما در يکي از اين حوزه ها نياز به مشاوره حقوقي فوري داشته باشيد بهترين متخصص مشاور حقوقي کسي است که با قوانين و آيين نامه هاي رسيدگي به اين جرائم و پرونده هاي مرتبط با آن ها آگاه بوده و توان کمک کردن به شما با دادن مشاوره حقوقي درست داشته باشد.

 

لزوم توجه به حوزه تخصص مشاور حقوقي

هر فردي که به دنبال مشاوره حقوقي با وکيل يا متخصص مشاوره حقوقي است بايد ابتدا به حوزه تخصص وکيل يا مشاور حقوقي توجه کند و پس از آن اقدام به تماس با وکيل (با استفاده از شماره تلفن يا با استفاده ساير روش هاي حضوري يا غيرحضوري) براي مشاوره حقوقي بنمايد.

متاسفانه اين نکته بسيار مهم يکي از مواردي است که هنوز بسياري از شهروندان ايراني که در تهران و مناطق و شهرهاي نزديک به آن مانند کرج اقدام به تشکيل پرونده قضايي مي کنند با آن آشنايي ندارند (در بقيه نقاط کشور نيز اين مشکل مشهود مي باشد).

 

تفاوت مشاوره حقوقي با مشاوره در امور کيفري و ثبتي

يک نکته ديگر که بايد به آن اشاره شود تفاوت هايي است که مشاوره حقوقي با مشاوره ثبتي و يا مشاوره در امور کيفري دارد. دليل اين تفاوت در تفاوت هايي مي باشد که قوانين کيفري کشور با قوانين حقوقي و قوانين ثبتي دارند (هر يک از اين موارد را مي توان حوزه اي مجزا در نظر گرفت).

با اين وجود در بسياري از موارد مشاوره ثبتي و کيفري را در زمره مشاوره حقوقي در نظر مي گيرند که اين به دليل گستردگي مفهوم حقوق و موضوعات مرتبط با آن مي باشد که مي تواند در بر گيرنده کليه قوانين فردي، اجتماعي در داخل کشور و حتي در سطح بين المللي باشد.

حال که با اهميت مشاوره حقوقي آشنا شده ايد به بررسي نحوه ارائه اين خدمات در موسسات حقوقي مي پردازيم.

 

 

دريافت مشاوره حقوقي از موسسات در تهران

تهران به عنوان پايتخت کشور بيشترين جمعيت را در خود جا داده است و بيشترين نياز به مشاوره حقوقي در تهران و کرج نسبت به ساير بخشه اي کشور ديده مي شود. به همين دليل تعداد زيادي از افراد متخصص در مشاوره حقوقي در اين کلان شهر در حال خدمت رساني به مردم با ارائه اطلاعات حقوقي و راهنمايي آن ها هستند.

موسسات حقوقي در تهران نيز هر يک چند مشاور حقوقي و متخصص دارند که به ارائه خدمات مشاوره حقوقي به شهروندان در تهران و کرج مي پردازند.

آيا مردم ساير نقاط کشور امکان دريافت خدمات مشاوره حقوقي را دارند؟

خوشبختانه به دليل گسترش استفاده از شبکه هاي اجتماعي و خطوط ارتباطي مردم در ساير نقاط کشور و در خارج از تهران و کرج هم مي توانند از خدمات مشاوره حقوقي موسساتي که در تهران قرار گرفته اند با استفاده از شماره تلفن موسسات حقوقي و تماس با وکيل يا مشاور حقوقي بهره مند شوند.

در صورتي که شما هم در يکي از شهرهاي کشور و در شهرستان ها (خارج از استان تهران ) نياز به مشاوره حقوقي داشته باشيد مي توانيد با استفاده از شماره تلفن موسسه يا از طريق شبکه هاي اجتماعي با موسسات بزرگي که در تهران بوده و تعداد زيادي مشاور حقوقي و وکيل متخصص دارند ارتباط برقرار کنيد و راهنمايي هاي لازم را دريافت نماييد.

 

مشاوره حقوقي با موسسه تهران وکيل

موسسه تهران وکيل يکي از موسساتي است که اقدام به ارائه خدمات مشاوره حقوقي رايگان به شهروندان در تهران و کرج مي نمايد. با اين وجود شما در هر شهر و حتي روستايي که خارج از محدوده تهران و کرج باشد نيز مي توانيد از خدمات مشاوره حقوقي فوري و آنلاين موسسه تهران وکيل استفاده کنيد.

اين موسسه در راستاي ارائه خدمات آنلاين امکان برقراري تماس با استفاده از چندين شماره تلفن با وکيل و چت با مشاور حقوقي را فراهم نموده است و همه مردم به طور 24 ساعته امکان برخورداري از مشاوره حقوقي فوري و رايگان را خواهند داشت.

 

آيا همواره خدمات مشاوره حقوقي رايگان است؟

يک سوال که براي شهروندان در تهران و کرج وجود دارد اين است که آيا مشاوره حقوقي با وکيل متخصص در تهران و يا کرج رايگان است و يا بايد براي مشاوره حقوقي با وکيل هزينه پرداخت نمود؟

تعدادي از موسسات هستند که براي ارائه خدمات مشاوره حقوقي با وکيل هزينه دريافت مي کنند و خدمات آن ها به صورت رايگان نمي باشد. با اين وجود خدمات مشاوره حقوقي رايگان با وکيل در تعدادي از موسسات حقوقي تهران و کرج و از جمله در موسسه تهران وکيل (که جزو بزرگ ترين موسسات ارائه دهنده خدمات مشاوره حقوقي فوري و آنلاين است) امکان پذير مي باشد.

ما در ادامه در مورد روش هاي مشاوره حقوقي فوري در موسسه تهران وکيل بيشتر توضيح خواهيم داد تا در صورت نياز به تماس با مشاور حقوقي در موسسه بهتر با کانال هاي ارتباطي موجود و نحوه استفاده از آن ها آشنا شويد

 

روش هاي مشاوره حقوقي با وکيل

يک روش مشاوره حقوقي با وکيل متخصص مراجعه حضوري مي باشد. اين روش نيازمند مراجعه حضوري به دفتر مشاوره حقوقي و ملاقات با وکيل متخصص در موضوع پرونده يا مشاور حقوقي مي باشد.

اما روش هاي ساده تري مانند تماس تلفني با وکيل يا مشاور حقوقي يا ارتباط از طريق چت آنلاين براي دريافت خدمات مشاوره حقوقي رايگان وجود دارد (توصيه مي شود در مراحل اوليه از اين روش ها به دليل سهولت و عدم نياز به گرفتن وقت قبلي استفاده کنيد).

در ادامه خواهيم گفت که اگر به دنبال بهترين مشاوره حقوقي با وکيل متخصص در امور حقوقي هستيد، موسسه تهران وکيل امکان ارتباط برخط از طريق تماس تلفني و چت تلگرام و چت واتس آپ را براي شهروندان در تهران و کرج فراهم کرده است و خوشبختانه افراد ساکن خارج از تهران و کرج هم محدوديتي در استفاده از خدمات مشاوره حقوقي رايگان با وکيل و مشاوران حاضر در اين موسسه ندارند.

شما مي توانيد از طريق کانال هاي ارتباطي زير بهترين مشاوره حقوقي با وکيل متخصص يا مشاورين حقوقي حاضر در موسسه ما را داشته باشيد:

تماس تلفني براي مشاوره حقوقي رايگان

يک روش ساده براي برخورداري از مشاوره حقوقي رايگان در موسسه تهران وکيل تماس تلفني با استفاده از شماره تلفن ثابت و شماره تلفن هاي همراه قرار گرفته بر روي سايت موسسه است.

شما مي توانيد براي تماس با وکيل و مشاوره حقوقي رايگان بدون نياز به مراجعه حضوري از شماره تلفن هاي موجود براي برقراري ارتباط با ما و دريافت خدمات مشاوره حقوقي تلفني استفاده کنيد.

البته با توجه به محبوبيت تلگرام و واتساپ (و استفاده بسياري از شهروندان در تهران و کرج از اين پلتفرم ها) تلاش شده است تا چت تلگرام و به خصوص چت واتس آپ براي مشاوره حقوقي فوري با وکيل و متخصصين حاضر در موسسه تهران وکيل راه اندازي شود.

 

استفاده از تلگرام براي مشاوره حقوقي رايگان

تلگرام يکي از پيام رسان هايي است که در ابتدا در کشورهايي مانند ايران بسيار محبوب بود و ميليون ها نفر در تهران و کرج و ساير شهرستان ها از قابليت هايي مانند چت تلگرام و کانال هاي تلگرام يا گروه هاي تلگرام استفاده مي کردند.

پلتفرم تلگرام امکان تشکيل کانال تلگرام و گروه هاي تلگرامي را به راحتي در اختيار موسسات و صاحبان مشاغل قرار مي دهد. براي همين مي توان به راحتي از تلگرام براي آگاهي از اخبار و يا اطلاعات جديد استفاده نمود.

موسسات حقوقي نيز  مي توانند با تلگرام با کاربران در ارتباط باشند. اما يک قابليت ديگر چت تلگرام است که شهرندان در تهران مي توانند با استفاده از آن با وکيل يا مشاور حقوقي در ارتباط باشند.

شما هم امکان دارد تجربه استفاده از چت تلگرام براي مشاوره حقوقي با وکيل را داشته باشيد. با اين وجود چت واتس آپ به دليل عدم فيلتر بوده پلتفرم واتساپ ممکن است گزينه بهتري در مقايسه با چت تلگرام براي مشاوره حقوقي با وکيل باشد.

 

مشاوره حقوقي رايگان با چت واتساپ

موسسه تهران وکيل با توجه به فيلتر نبودن پلتفرم واتس آپ در داخل کشور و امکان استفاده کليه شهروندان در تهران و کرج از اپليکيشن واتس آپ اقدام به ارائه خدمات مشاوره حقوقي رايگان با وکيل و متخصص مشاور در امور حقوقي و کيفري با استفاده از چت واتساپ نموده است.

اگر شما پلتفرم واتساپ را بر روي گوشي هوشمند خود نصب کرده ايد مي توانيد به راحتي با استفاده از رابط کاربري واتس آپ و اضافه نموده شماره تلفن هاي همراه موسسه به گوشي خود موفق به مشاوره حقوقي رايگان با وکيل و مشاوران حقوقي موسسه تهران وکيل شويد.

براي همين در صورت نياز فوري به ارتباط با واتساپ براي مشاوره حقوقي آنلاين به طور 24 ساعته با استفاده از شماره تلفن موسسه تهران وکيل از طريق چت واتساپ سوالات خود را با کارشناسان حقوقي ما مطرح کنيد.

همچنين با رفتن به سايت موسسه و کليک بر روي آيکون واتساپ (در گوشه صفحه اصلي) چت واتس آپ باز خواهد شد و پيام شما را به صورت آنلاين براي مشاوره حقوقي فوري دريافت خواهيم کرد.

حال که چت تلگرام و به خصوص چت واتساپ و شماره تلفن هاي موسسه را به عنوان وسيله اي براي مشاوره حقوقي فوري و رايگان معرفي کرديم، در ادامه اشاره اي به موضوعات تخصصي خواهيم کرد که امکان دريافت مشاوره حقوقي آنلاين در ارتباط با آن ها را خواهيد داشت.

 

مشاوره حقوقي آنلاين در موضوعات تخصصي

مطمئن باشيد موسسه تهران وکيل مشاوره حقوقي را به طور تخصصي در اختيار شهروندان در تهران و کرج و ساير شهرستان ها قرار خواهد داد و به طور حتم سعي خواهد شد با توجه به موضوع سوال شما بهترين مشاور حقوقي در چت واتساپ يا پس از تماس تلفني پاسخ شما را بدهد.

در موسسه تهران وکيل خدمات مشاوره حقوقي تلفني و خدمات مشواره حقوقي آنلاين با چت واتساپ در موضوعات متنوع و از جمله موارد زير در اختيار شهروندان در تهران يا کرج و ساير شهرستان ها قرار خواهد گرفت:

 

مشاوره حقوقي براي تنظيم دادخواست

تنظيم دادخواست يکي از مراحل مهم براي پيگيري دعاوي در دادگاه يا دادسرا است و مشاوره حقوقي با وکيل مي تواند کمک زيادي به شما بکند تا بهترين دادخواست را تنظيم و تحويل مراجع قضايي دهيد.

موسسه مشاوره حقوقي تهران وکيل خدمات مشاوره حقوقي رايگان براي تنظيم دادخواست را از طريق شماره تلفن موسسه يا چت واتساپ (به صورت آنلاين و 24 ساعته ) در اختيار شما قرار خواهد داد.

شما مي توانيد مشاوره حقوقي رايگان را در کليه موضوعات زير دريافت و بهتر موفق به اقامه دعوي در دادگستري شويد:

 • مشاوره حقوقي ضرب و جرح
 • مشاوره حقوقي در مورد قتل
 • مشاوره حقوقي تصرف عدواني
 • مشاوره حقوقي در فروش مال غير
 • مشاوره حقوقي براي خيانت در امانت
 • مشاوره حقوقي براي انحصار وراثت
 • مشاوره حقوقي براي مطالبه وجه
 • مشاوره حقوقي براي توقيف اموال خواندگان

لازم به ذکر است که مشاوره حقوقي رايگان در موسسه مشاوره حقوقي و ثبتي تهران وکيل براي امور ثبتي و کيفري نيز در اختيار شما قرار خواهد گرفت.

 

مشاوره حقوقي در امور کيفري

مشاوره حقوقي در امور کيفري و پيگيري پرونده هايي که جنبه جرم داشته و مجازات هاي بعضا سنگيني به همراه دارند براي بسياري از شهروندان در تهران و ساير بخش هاي کشور مهم خواهد بود.

براي همين موسسه مشاوره حقوقي و ثبتي تهران وکيل تلاش کرده است تا مشاوره حقوقي رايگان در پرونده هاي کيفري را در اختيار مردم تهران و کرج (و شهرستان ها از طريق چت واتساپ يا شماره تلفن موسسه) قرار دهد.

 

مشاوره حقوقي رايگان در امور ثبتي

موسسه مشاوره حقوقي و ثبتي تهران وکيل در صورتي که قصد ثبت شرکت يا برند داشته باشيد و نياز به مشاوره حقوقي فوري براي آشنايي با نحوه ثبت شرکت يا برند يا ثبت اختراع و چگونگي انجام آن داشته باشيد امکان ارائه مشاوره حقوقي و ثبتي به شما را خواهد داشت.

همان طور که گفته شد کانال هاي ارتباطي با موسسه مانند شماره تلفن ثابت يا شماره تلفن هاي همراه براي تماس تلفني و يا برقراري ارتباط با واتساپ از جمله مناسب ترين روش ها براي دريافت مشاوره حقوقي رايگان موسسه هستند.

 

مشاوره حقوقي ارز ديجيتال

ارز ديجيتال جزو مهم ترين دارايي هايي است که اخيرا بسياري از آن استفاده مي کنند و مشاوره حقوقي رايگان در مورد کلاهبرداري ها و يا سوء استفاده هايي که در خريد و فروش ارز ديجيتال صورت مي پذيرد با توجه به صرافي هاي غير مجاز و حضور افراد کلاهبردار در فضاي مجازي يکي از خدمات موسسه مشاوره حقوقي تهران وکيل است.

البته در صورت نياز شهروندان محترم، مشاوره حقوقي فوري در ارتباط با جرائم رايانه اي و موارد زير نيز توسط موسسه مشاوره حقوقي تهران وکيل در اختيار شما قرار مي گيرد:

 • مشاوره حقوقي فوري براي جرائم اينترنتي
 • مشاوره حقوقي فوري جرائم سايبري
 • مشاوره حقوقي فوري براي کلاهبرداري اينترنتي

مشاوره حقوقي رايگان در امور خانواده

يک حوزه ديگر که بسياري از مردم تهران و کرج نياز به مشاوره حقوقي فوري و رايگان دارند حوزه مشکلات و مسائل خانوادگي است.

با توجه به اين نياز، موسسه تهران وکيل خدمات مشاوره حقوقي با وکيل خانواده را به طور رايگان در اختيار شما قرار مي دهد. تعدادي از خدمات مشاوره اي موسسه عبارت هستند از:

 • مشاوره حقوقي دريافت نفقه
 • مشاوره حقوقي مطالبه مهريه
 • مشاوره حقوقي رايگان براي طلاق
 • مشاوره حقوقي نفي نسب
 • مشاوره حقوقي براي طلاق توافقي
 • مشاوره حقوقي براي اثبات روابط نامشروع

موسسه تهران وکيل بهترين گزينه براي مشاوره حقوقي

موسسه مشاوره حقوقي و ثبتي تهران وکيل گسترده ترين خدمات مشاوره حقوقي رايگان را با استفاده از وکلاي متخصص در اختيار شهروندان محترم در تهران و کرج يا حتي شهرستان ها (از طريق تماس تلفني يا چت واتساپ و ...) قرار مي دهد و شما در هر يک از مباحث حقوقي، کيفري و ثبتي مي توانيد از خدمات مشاوره حقوقي رايگان استفاده استفاده کنيد.

اميد ما بر اين است که بتوانيم خدمات مشاوره حقوقي رايگان را به صورت 24 ساعته در اختيار شهروندان در تهران و کرج (و کل مردم ايران) قرار دهيم و اميدواريم توانسته باشيم با اختصاص چندين خط ويژه تلفن ثابت، چندين شماره تلفن همراه و استفاده از چت آنلاين در واتساپ و تلگرام قدمي براي ارتباط بهتر با شهروندان محترم در تهران برداشته باشيم.

 

 

منبع:

https://www.tehran-atorney.com/%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%AD%D9%82%D9%88%D9%82%DB%8C