انجام پروپوزال براي همه رشته هاي آکادميک با قيمت ارزان

گروه تحقيقاتي به مشتريان خود اختصاص دارد و خدمات آزمايش سرقت علمي را براي انجام پروپوزال پزشک ارائه مي دهد. نرم افزار و سيستم ما تضمين مي کند که فايل شما به طور کامل بررسي خواهد شد و سرقت علمي نيست. ما اقدامات سختگيرانه اي را براي محققان خود انجام مي دهيم تا بهترين خدمات مشاوره و آموزش ممکن را در اختيار شما قرار دهند.

نوشتن پروپوزال دکتري

قبل از نوشتن پايان نامه دکتري، اولين قدم انجام پروپوزال است که در صورت تأييد، به پايان نامه کامل تبديل مي شود. بنابراين پيشنهاد پيش نويس است که کسي قصد دارد آن را به عنوان پايان نامه انجام دهد و شامل روش هايي است که حاضر به استفاده از آن هستند و نتايجي که انتظار دارد. نوشتن پيشنهادها معمولاً براي دانش آموزان پيچيده است زيرا از بسياري جهات شبيه پايان نامه است. ما پيشنهادهايي را توصيه و آموزش مي کنيم که اهدافشان به خوبي تعريف شده است. پيشنهادات به طور کلي شامل موارد زير است:

 

عنوان – ما به شما کمک مي کنيم تا يک عنوان خوب براي يک پيشنهاد که براي توسعه يک پايان نامه مفيد است پيدا کنيد.

اهداف - هنگام نوشتن اهداف، ما مراقبت مي کنيم تا اهدافي را فراهم کنيم که به راحتي دست يافتني باشند و اين مي تواند نيازهاي پايان نامه شما را برآورده کند. اهداف پيشنهاد بايد اين باشد که خواننده را متقاعد کند که مربوط به کل پايان نامه شماست.

نقد و بررسي ادبيات -- اين يک بررسي اجمالي از آنچه شما برنامه ريزي براي کشف و چگونگي انجام آن است.

بنابراين برخي از راهنمايي و آموزش در انجام پروپوزال و پايان نامه پزشک خود را به ما بگذاريد.

چکيده خلاصه اي از پايان نامه دکتري است که در چند بند مفصل شرح داده شده است. چکيده بايد در بندهاي کوتاه نوشته شود و بتواند تمام جزئيات مربوط به اهداف تحقيق، روش هاي تحقيق و نتايج يا پيش بيني هاي مورد انتظار را ارائه دهد. هر خلاصه بسته به شيء مورد مطالعه متفاوت است. گروه تحقيقاتي کولو بسته به دستورالعمل هاي دانشجويي، و همچنين طيف وسيعي از مطالعاتي که بايد گنجانده شود، آموزش نوشتن انتزاعي ارائه مي دهد. خلاصه بسيار مهم است زيرا به معرفي مقاله کمک مي کند.

 

محققان و استادان ما مي فهمند که هدف از خلاصه، ارائه خلاصه اي از تمام اهداف تحقيق است نه ويژگي هاي کلي تحقيق. با استفاده از اين دانش، ياد مي گيريم که چگونه يک خلاصه بسيار خلاقانه، با اهداف خاص و نتايج تحقيقات قابل پيش بيني بنويسيم. اين امر چکيده را از تحقيق به طور کلي متمايز مي کند.

در طول آموزش نوشتن انتزاعي، مشاوران متخصص زيادي مي کنند تا اطمينان حاصل کنند که چکيده ارائه شده است که نتايج تحقيق را نشان مي دهد. بنابراين بيشتر دانشجويان به اين نقاط توجه نمي کنند و چکيده آنها شباهت زيادي به ويژگي هاي کلي پژوهش دارد. در گروه تحقيقاتي تولو توجه زيادي به گنجاندن خلاصه اي از پايان نامه پزشک و انواع تحقيقاتي که انجام مي دهيد مي شود. ما همچنين بر قرار دادن نتايج در پايان خلاصه تاکيد مي کنيم. همچنين مطمئن مي شويم که مروري بر متون، روش ها، يافته ها و نتيجه گيري ها در خلاصه گنجانده شده است. پس انجام پروپوزال دکتري را بذار ما برايت انجام دهيم!

https://www.mixcloud.com/MariaBains3/
https://www.reverbnation.com/artist/mariabains3
https://hubpages.com/@mariabains
https://unsplash.com/@mariabains3
https://www.evernote.com/shard/s671/sh/cbe5504a-1892-a067-5a5d-ffa150790bbb/d38540d8518d9cdedc29551bfe9971e1
https://coub.com/mariabains3
https://giphy.com/channel/MariaBains3
https://3dwarehouse.sketchup.com/user/883caacf-ef9e-424e-b62a-f8307b774b55/Maria-B
https://www.fanfiction.net/u/15214062/